Motocykle Kingway

Charakterystyka marki

KINGWAY to firma, która jest w Polsce jednym z głównych importerów motocykli i skuterów produkowanych w Chinach. W swojej ofercie posiada również quady jak i wózki widłowe.  Choć firma na rynku istnieje dopiero kilka lat zyskuje co raz większą popularność. Klienci szczególnie podkreślają atrakcyjną cenę przy jakości, która nie odbiega od konkurencyjnych pojazdów produkowanych w Europie czy Stanach Zjednoczonych.

Firma ma swoją siedzibę w niewielkim Popowie zlokalizowanym niedaleko Częstochowy. Sprawia to, że dystrybucja pojazdów w Polsce nie stanowi najmniejszego problemu, a lokalizacja zapewnia znakomity dojazd we wszystkie zakątki naszego kraju.

KINGWAY bardzo stara się zaistnieć co raz bardziej w świadomości klientów, dlatego też bierze udział czy sama organizuje równego rodzaju przedsięwzięcia, które pomogą jej zaistnieć na rynku. Jedną z akcji jest „Kingway Tour Dookoła Polski”.  W ramach tej akcji uczestnicy podróżują po zakątkach Polski na skuterach czy motocyklach oferowanych przez firmę. Jest to znakomita promocja pojazdów  tej marki wskazująca na ich niezawodność i funkcjonalność.

Pozostałe modele Kingway

Poniżej znajduje się lista modeli Kingway do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
E
F
G
H
I
K
M
N
P
Q
R
S
T
U
V
Y
Z
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe