Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 22

Rozmaite urządzenia elektryczne i elektroniczne motocykla wymagają okresowej kontroli. Jedną z podstaw takiej kontroli jest sprawdzenie parametrów prądu zasilającego urządzenie, gdyż często to właśnie prąd o nieodpowiednich parametrach jest powodem nieodpowiedniego działania tego urządzenia. Do sprawdzenia prądu służy uniwersalny miernik zwany częściej multimetrem.

Typowy wielofunkcyjny multimetr wykorzystuje wzajemną zależność parametrów prądu. Dzięki temu, za pomocą multimetra można sprawdzić wiele parametrów prądu płynącego do świec zapłonowych czy choćby kierunkowskazów. Bardziej rozwinięte multimetry umożliwiają też pomiar parametrów związanych z pracą prądu, na przykład temperatury czy częstotliwości. Cel wykorzystania multimetra sprawia, że multimetr znajduje zastosowanie nie tylko przy motocyklu, ale i wielu innych urządzeniach elektrycznych.

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu multimetry, od najprostszych narzędzi badających podstawowe parametry prądu, po rozwinięte multimetry umożliwiające zbadanie najróżniejszych parametrów związanych z pracą układu elektrycznego. Konkretne cechy danego multimetra są dostępne po kliknięciu na produkt.