Menu

Narzędzia i klucze do filtrów oleju

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 195

Klucz do filtra oleju uniwersalny

18,27 zł

Klucz do filtra oleju uniwersalny

            (2)

Klucz do filtra oleju JMP z taśmą stalową

27,00 zł

Klucz do filtra oleju JMP z taśmą stalową

            (1)

Klucz do filtrów oleju JMP 58.5 mm

66,08 zł

Klucz do filtrów oleju JMP 58.5 mm

            (1)

Narzędzia do filtrów dla łatwej wymiany elementu

Narzędzia do filtrów to szereg narzędzi wykorzystywanych do wymiany filtrów motocyklowych. Odpowiednio dobrane narzędzia do filtrów oleju, powietrza i innych ułatwiają i przyspieszają montaż danego filtra. Narzędzia do filtrów mogą mieć postać uniwersalną lub związaną z filtrami o konkretnych wymiarach.

Szczególnie przydatne narzędzia do filtrów oleju

Typowe filtry motocyklowe nie należą do elementów poddawanych naprawie. Ich zużycie, a nawet uszkodzenie wymusza wymianę na nowy. W wielu przypadkach, wymiana filtra jest dość problematyczna. Widać to szczególnie na przykładzie filtrów oleju. Z tego względu, do prac przy filtrach przygotowane są specjalne narzędzia do filtrów. Ich konstrukcja wyraźnie ułatwia dostanie się, demontaż i montaż filtra oleju, powietrza i innych w danym układzie.

Klucz do filtrów uniwersalny lub dedykowany

Typowym narzędziem jest klucz do filtrów. Może to być klucz nastawny lub ze specjalną nasadką przygotowaną dla konkretnych wymiarów lub ich zestawem. Bardziej uniwersalny klucz do filtrów łańcuchowy lub paskowy pozwala dostosować wielkość narzędzia do danego filtra. Ich wadą jest jednak zwykle mniejsza siła, jakiej pozwala użyć taki klucz do filtra w porównaniu do klucza nasadkowego.

Klucze do filtrów i inne narzędzia w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite narzędzia do filtrów wykorzystywane przy motocyklach. Oferujemy klucze do filtrów uniwersalne i o konkretnych parametrach, pojedyncze lub w kompletach. Cechy i parametry danego narzędzia znajdziesz po kliknięciu na produkt.