check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Skuter wodny

Szybki przelot wzdłuż plaży czy powolny cruising po mazurskich jeziorach? Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz na swoim skuterze wodnym, znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, żeby czuć się swobodnie na wodzie!

Najpopularniejsze produkty

Siadając za kierownicą skutera wodnego, pragniesz adrenaliny, wolności i zabawy. Chcesz to poczuć w pełni? Wyposaż się w ubrania na skuter wodny! Wygoda i swoboda ruchów oraz komfort termiczny, dzięki któremu żadna pogoda i temperatura wody nie będą ci straszne, to dopiero początek ich zalet. W zależności od akwenu i aktywności możesz zdecydować się na piankę, kombinezon neoprenowy lub koszulkę termoaktywną z długim rękawem. Warto zabrać ze sobą także rękawiczki na skuter wodny, które pozwolą ci lepiej poczuć maszynę, oraz kamizelkę i kask dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa na wodzie. Zobacz nasze ubrania na skuter wodny i oddaj się zabawie na wodzie!

Akcesoria do skuterów wodnych pozwolą ci nie tylko w pełni cieszyć się pływaniem po zróżnicowanych akwenach, ale również umożliwią wygodne i bezpieczne dokowanie maszyny na przystani oraz transport. Kotwica, lina holownicza i odbojniki to niezbędnik każdego posiadacza skutera wodnego. Chcesz wejść na wyższy poziom? Wyposaż się w torby wodoodporne i akcesoryjne wyposażenie (np. manetki o doskonałym chwycie). Zobacz zróżnicowaną ofertę akcesoriów do skuterów wodnych, skompletuj swój własny ekwipunek i oddaj się szaleństwu na wodzie!

Skuter wodny potrzebuje wysokiej jakości części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. W końcu zaniedbana maszyna, która od dawna prosi się o remont silnika lub wymianę oleju, nie odwdzięczy ci się pełną sprawnością na wodzie. Dlatego przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę podzespołów (m.in. wirniki, turbiny, uszczelki, rozruszniki i wały korbowe) i płynów, z którymi doprowadzisz swój skuter wodny do perfekcyjnego stanu. Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy, skompletuj zamówienie i ciesz się sprawnym skuterem wodnym na ulubionym akwenie.