Menu

Wyprzedaż

Opinie o produktach

Adam

2023-01-24, 13:34

Witam jestem bardzo zadowolony z tego zakupu kuferek jest wykonany zgodnie ze sztuką, solidnie i estetycznie a na mojej Hani (Shadow) prezentuje się wybornie. Odemnie 5+

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Adamsky73

2023-03-06, 18:52

WSK 125 B3 1979r. Uchwyt jeszcze po starej cenie - jakość ocynku (uwaga na zdjęciu kurz) i odwzorowanie oryginału na wysokim poziomie.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Dawid

2023-05-24, 10:37

Prawdziwy Big Daddy. Kufer zdecydowanie na większe motocykle. Jego wymiary pozwalają na swobodne schowanie dwóch kasków. Wymiary podstawy, jak i sama objętość kufra sugerują użycie większego bagażnika niż standardowy. Zmieniłbym sposób montażu kufra na bagażniku, z pasków skórzanych (komplet załączony do kufra) na połączenie sztywne. Sam kufer solidnie wykonany, klasyczny krój bez zbędnych błyskotek - nie odwraca uwagi od naszego rumaka. Niestety, musiałem go zwrócić bo do Hondy Shadow 750 nie pasował - za duży, wyglądał na motorze jak spoiler.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Marcin Jendrzejewski

2023-05-25, 10:39

KOSO to najlepsze na rynku akcesoryjne manetki podgrzewane. Pasują do kierownic 1" i nie tylko. W moim przypadku montowałem w Harley'u i idealnie pasują bez żadnych dodatkowych przeróbek. Zintegrowany włącznik umożliwia bezpieczny wybór ( bez odrywania ręki z kierownicy) jednego z pięciu zakresów temperatury gdzie każdy jest sygnalizowany innym kolorem diody. Dodatkowo wyposażone w rozdzielacz z bezpiecznikiem, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Produkt godny polecenia i swojej ceny.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Marian

2023-01-21, 11:30

Pokrowiec kupiłem dla motoroweru Hero Puch zakupionego jeszcze w 1998 roku ale nadal sprawnego. Wybrany pokrowiec (rozmiar) bardzo dobrze spełnia moje oczekiwania i prawidłowo zabezpiecza pojazd przed deszczem czy nawet przed kradzieżą. Bardzo dobry jest stosunek ceny do jakości. Poleciłem go także znajomym, którzy szukali czegośc takiego. Udany zakup.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Akcesoria motocyklowe

Akcesoria motocyklowe to najróżniejsze elementy dodatkowe związane z użytkowaniem motocykla. Akcesoria do motocykli oferowane w naszym sklepie umożliwią bezpieczny transport większego bagażu, pomogą w obsłudze i naprawie jednośladu, zabezpieczą pojazd przed kradzieżą lub po prostu urozmaicą jego wygląd. Akcesoria do motocykla są dostępne jako uniwersalne lub dedykowane, specjalnie przygotowane do pracy z konkretnymi modelami jednośladów.

Akcesoria motocyklowe pełnią najróżniejsze funkcje

Patrząc na motocykle i związaną z nimi odzież, buty czy kaski, standardowe produkty są przygotowane pod szeroką grupę odbiorców. Wiadomo jednak, że większość użytkowników jednośladów ma swój własny motocyklowy styl, preferencje lub potrzeby.

Właśnie dlatego, tak ważną grupą produktów motocyklowych są akcesoria do motocykli. Rozmaite, niestandardowe akcesoria na motocykl sprawią, że twój jednoślad, buty, rękawice czy odzież zyskają indywidualny charakter i podkreślą styl związany z wąską grupą pasjonatów.

Praktyczne akcesoria do motocykla z niemałą nutą stylu

A czego może potrzebować posiadacz jednośladu? Zacznijmy od tych najbardziej przyziemnych, oferowanych przez niemal każdy sklep motocyklowy. Akcesoria motorowe to akcesoria przeciwkradzieżowe chroniące jednoślad czy choćby kaski przed niepożądaną zmianą właściciela. Produkty takie, jak u-lock, disc-lock, łańcuch i innego typu blokada motocykla utrudnią przeniesienie jednośladu i zapewnią bezpieczeństwo, a najróżniejsze alarmy głośno poinformują o takiej próbie.

Coraz większą karierę robią też akcesoria do motocykla elektroniczne, a przez to także ich mocowania. Oferowane przez nasz sklep nietypowe liczniki i najróżniejsze aplikacje pozwalają zebrać znacznie więcej danych o jeździe motocyklem, a ich uchwyty zapewniają stabilne, pewne mocowanie do standardowej konstrukcji jednośladu.

Niezwykle praktyczne akcesoria do motoru to także najróżniejsze bagażniki. Tu jednak wyraźnie widać też styl motocyklisty i jego jednośladu. Czysto praktyczny bagażnik motocyklowy jest wybierany głównie przez miłośników ekstremalnych, terenowych rajdów motocyklowych. Pozostali mogą natomiast poświęcić część praktyczności bagażnika dla jego wyglądu, wybierając je spośród urozmaiconych kształtów i materiałów.

Akcesoria motorowe do ochrony i serwisu też mogą wyglądać

Połączenie elementu praktycznego ze stylem wykracza jednak daleko poza bagażniki motocyklowe. Akcesoria do motoru to nietypowe szyby i osłony, oparcia i gmole, które wraz z funkcją praktyczną nadają jednośladowi indywidualny wygląd. Wyróżnić swój motocykl można też wykorzystując mniej praktyczne akcesoria motorowe. Dodatki do motocykli i rozmaite gadżety motocyklowe i do odzieży motocyklowej, w tym flagi, frędzle czy naklejki, dopełnią formalności w nadawaniu jednośladowi niepowtarzalnego stylu.

Akcesoria do motoru to w końcu elementy przydatne podczas postoju, transporcie i serwisie motocykla. Pokrowce i koce grzewcze uchronią elementy jednośladu przed chwilowym lub sezonowym spadkiem temperatury; pasy transportowe pomogą w bezpiecznym, stabilnym przetransportowaniu jednośladu, a najróżniejsze książki pozwolą zwiększyć wiedzę motocyklisty o swoim pojeździe, jego historii, obsłudze, a także celu i trasie planowanej podróży.

Rozmaite akcesoria do motocykli wielu producentów w Gmoto.pl

Nasz internetowy sklep motocyklowy oferuje akcesoria motocyklowe przydatne podczas jazdy, naprawy i konserwacji motocykla. W ofercie znajdziesz gadżety motocyklowe, które pozwolą wzbogacić indywidualny styl, a także akcesoria na motocykl, które dadzą ci wiedzę o historii pojazdu, rozwiną umiejętności albo po prostu sprawią prezent sobie lub komuś ci bliskiemu. Wszelkie informacje znajdziesz klikając na konkretny produkt.