Części do Hyosung

Najpopularniejsze modele

motocykle Hyosung - logo

Charakterystyka marki

Marka Hyosung to rozpoznawana na rynku motoryzacyjnym firma, która istnieje już ponad 30 lat.  Przygoda firmy z jednośladami rozpoczęła się w 1978 roku, gdy na rynek wypuściła motor marki Suzuki. Wysoką jakość marki doceniły rynki całego świata, dlatego też posiada swoje centra dystrybucyjne na całym świecie.  Dzięki pasji i miłości do motorów jak również znajomości rynku, firmie udało się zostać wiodącym producentem nie tylko w Korei, gdzie powstała, ale również na całym świecie. Jednak najbardziej markę docenił rynek Stanów Zjednoczonych. Firma również była jedynym przedstawicielem rynku motoryzacyjnego dostarczającą motocykle na olimpiadę w Seulu. Można z całą pewnością powiedzieć, że to firma z ugruntowana pozycją na rynku.

To co wyróżnia markę

Firma  Hyosung powstała pod koniec lat  siedemdziesiątych i od razu tym, co ją wyróżniało to nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Dodatkowo dbałość o jakość wykonania każdego szczegółu jak ciekawy desing to cecha wyróżniająca motocykle tej marki. Oferuje motocykle o różnej pojemności silnika w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hyosung na rynku polskim

W Polsce głównym dystrybutorem marki Hyosung została firma Arkus&Romet Group. Aby zachować najwyższe standardy sprzedaż motocykli tej marki odbywa się tylko w specjalnie wybranych punktach dystrybucji i najlepszych salonach motocyklowych. Motocykle firmy Hyosung doskonale uzupełniają polski rynek motocykli o średniej pojemności silnika. Pojawienie się motorów tej firmy na rynku to również doskonała alternatywa dla wtórnego rynku motocyklowego w naszym kraju.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe