Motocykle Hyosung

Charakterystyka marki

Marka Hyosung to rozpoznawana na rynku motoryzacyjnym firma, która istnieje już ponad 30 lat.  Przygoda firmy z jednośladami rozpoczęła się w 1978 roku, gdy na rynek wypuściła motor marki Suzuki. Wysoką jakość marki doceniły rynki całego świata, dlatego też posiada swoje centra dystrybucyjne na całym świecie.  Dzięki pasji i miłości do motorów jak również znajomości rynku, firmie udało się zostać wiodącym producentem nie tylko w Korei, gdzie powstała, ale również na całym świecie. Jednak najbardziej markę docenił rynek Stanów Zjednoczonych. Firma również była jedynym przedstawicielem rynku motoryzacyjnego dostarczającą motocykle na olimpiadę w Seulu. Można z całą pewnością powiedzieć, że to firma z ugruntowana pozycją na rynku.

To co wyróżnia markę

Firma  Hyosung powstała pod koniec lat  siedemdziesiątych i od razu tym, co ją wyróżniało to nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Dodatkowo dbałość o jakość wykonania każdego szczegółu jak ciekawy desing to cecha wyróżniająca motocykle tej marki. Oferuje motocykle o różnej pojemności silnika w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hyosung na rynku polskim

W Polsce głównym dystrybutorem marki Hyosung została firma Arkus&Romet Group. Aby zachować najwyższe standardy sprzedaż motocykli tej marki odbywa się tylko w specjalnie wybranych punktach dystrybucji i najlepszych salonach motocyklowych. Motocykle firmy Hyosung doskonale uzupełniają polski rynek motocykli o średniej pojemności silnika. Pojawienie się motorów tej firmy na rynku to również doskonała alternatywa dla wtórnego rynku motocyklowego w naszym kraju.

Pozostałe modele Hyosung

Poniżej znajduje się lista modeli Hyosung do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

B
C
G
M
N
P
R
S
T
X
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe