Motocykle Derbi

Top 10 modeli Derbi

Charakterystyka marki

Swoje początki firma Derbi datuje na rok 1922, kiedy to trójka Hiszpanów założyła w garażu coś na kształt warsztatu rowerowego. Jednak bardzo szybko pasja i zaangażowanie sprawiły, że mała garażowa firma rozrosła się do ogromnych rozmiarów fabryki i stałą się numerem jeden w produkcji jednośladów w Hiszpanii i całej Europie.

W 2007 roku firma świętowała swoje 85-te urodziny i można powiedzieć, że to było bardzo aktywne 85 lat, które przyniosło jej wiele sukcesów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w stolicy Hiszpanii –Barcelonie, która stała się kolebką rynku motocykli w Hiszpanii, a konstruktorom udało się również idealnie trafić w oczekiwania nie tylko lokalnych klientów.

Co świadczy o wyjątkowości tej marki?

 Właściciele marki Derbi od początku stawiali na rozwój technologiczny jednośladów, które wychodziły z ich fabryki. Tym co ją wyróżnia to bogata oferta skierowana zarówno do początkujących jak i zaawansowanych miłośników motocykli. Skutery i motocykle produkowane przez Derbi to wysoka jakość i precyzja wykonania oraz ciekawy desing. Firma gwarantuje bezpieczeństwo, jak również atrakcyjny wygląd pojazdów.

Pasja przede wszystkim!

Firma została stworzona z pasji i dla pasji, dlatego też może cieszyć się tak dużym zainteresowaniem klientów.  Po raz pierwszy motory tej firmy wzięły udział w Mistrzostwach Świata w 4962 i rozpoczęły długie pasmo sukcesów. Obecnie nadal pojazdy tej marki biorą udział w wyścigach w klasie motorów o pojemności silnika 125 ccm.

Obecnie przyszłość marki Derbi związana jest z włoskim producentem jednośladów- Piaggo. To połączenie sił dało szansę na realizację nowoczesnych koncepcji. Debiutantem na tym polu jest Mulhacen 659. Motocykl ten jest przykładem tego, że cały czas Derbi walczy o klienta chcąc mu zaoferować coś nowoczesnego w dobrym stylu.

Wszystkie modele Derbi

Poniżej znajduje się lista modeli Derbi do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

6
A
B
C
D
E
F
G
H
M
P
R
S
V
X
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe