Części do Derbi

Najpopularniejsze modele

motocykle Derbi - logo

Charakterystyka marki

Swoje początki firma Derbi datuje na rok 1922, kiedy to trójka Hiszpanów założyła w garażu coś na kształt warsztatu rowerowego. Jednak bardzo szybko pasja i zaangażowanie sprawiły, że mała garażowa firma rozrosła się do ogromnych rozmiarów fabryki i stałą się numerem jeden w produkcji jednośladów w Hiszpanii i całej Europie.

W 2007 roku firma świętowała swoje 85-te urodziny i można powiedzieć, że to było bardzo aktywne 85 lat, które przyniosło jej wiele sukcesów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w stolicy Hiszpanii –Barcelonie, która stała się kolebką rynku motocykli w Hiszpanii, a konstruktorom udało się również idealnie trafić w oczekiwania nie tylko lokalnych klientów.

Co świadczy o wyjątkowości tej marki?

 Właściciele marki Derbi od początku stawiali na rozwój technologiczny jednośladów, które wychodziły z ich fabryki. Tym co ją wyróżnia to bogata oferta skierowana zarówno do początkujących jak i zaawansowanych miłośników motocykli. Skutery i motocykle produkowane przez Derbi to wysoka jakość i precyzja wykonania oraz ciekawy desing. Firma gwarantuje bezpieczeństwo, jak również atrakcyjny wygląd pojazdów.

Pasja przede wszystkim!

Firma została stworzona z pasji i dla pasji, dlatego też może cieszyć się tak dużym zainteresowaniem klientów.  Po raz pierwszy motory tej firmy wzięły udział w Mistrzostwach Świata w 4962 i rozpoczęły długie pasmo sukcesów. Obecnie nadal pojazdy tej marki biorą udział w wyścigach w klasie motorów o pojemności silnika 125 ccm.

Obecnie przyszłość marki Derbi związana jest z włoskim producentem jednośladów- Piaggo. To połączenie sił dało szansę na realizację nowoczesnych koncepcji. Debiutantem na tym polu jest Mulhacen 659. Motocykl ten jest przykładem tego, że cały czas Derbi walczy o klienta chcąc mu zaoferować coś nowoczesnego w dobrym stylu.

Wszystkie modele Derbi

Poniżej znajduje się lista modeli Derbi do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Aceno

Astro

Atlantis

Aventura

Black Devil

Boulevard

Bullet

Classic

Coppa

Cross City

DFW

DXR

DS

Easy

FDS

FDT

FDX

Fenix

Furax

GP1

GPR

GPX

Hunter

Lobito

Manhattan

Mulhacen

MXR

Paddock

Predator

Rambla

Savannah

Senda

Sonar

Super Motard

Vamos

Variant

X-Race

Yumbo

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe