Menu

Cylinder - narzędzia

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 30

Miernik kompresji M10x1; M12x1,25; M14x1,25

189,49 zł

Miernik kompresji M10x1; M12x1,25; M14x1,25

            (1)

Narzędzie do usuwania tulei JIMS

1 339,63 zł

Niedostępny

Narzędzie do usuwania tulei JIMS

Miernik ciśnienia sprężania JR

124,00 zł

Niedostępny

Miernik ciśnienia sprężania JR

Profesjonalne prace nad cylindrami wymagają dużej dokładności i narzędzi stosowanych w dobrze wyposażonych warsztatach. Do tych prostszych wystarczą natomiast typowe narzędzia warsztatowe. W wydzielonej kategorii narzędzi do cylindrów znajdziesz więc przede wszystkim urządzenia do pomiaru szczelności cylindra, które pozwolą ci określić jego stan i stwierdzić, czy wymagają one poważniejszych działań.

Do pomiaru ciśnienia w cylindrze służą przede wszystkim specjalne mierniki. Dzięki odpowiednio zaadoptowanym testerom możesz określić szczelność komory spalania oraz panujące w niej ciśnienie. Parametr ten, jako jeden z kluczowych dla poprawnej pracy silnika, da ci wiele cennych informacji o stanie cylindra.

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia do cylindrów renomowanych producentów. Oferujemy zarówno mierniki szczelności i kompresji cylindra, jak i adaptery umożliwiające umieszczenie ich w różnych modelach motocykli. Cechy i parametry danego narzędzia znajdziesz klikając na konkretny produkt.