Menu

Narzędzia do głowic

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 29

Klucz do pokryw zaworowych JMP

24,00 zł

Niedostępny

Klucz do pokryw zaworowych JMP

W teorii, prace nad głowicą cylindra mogą być spokojnie przeprowadzone przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi warsztatowych. I dla tego elementu silnika motocykla istnieją jednak przyrządy, które ułatwią sprawdzenie poprawności jej montażu, a także zniwelują ryzyko uszkodzenia głowicy w czasie, gdy wskutek prac nad silnikiem głowica zostaje usunięta z cylindra.

W takiej sytuacji bardzo przydanym okazuje się być stojak do głowic. Prosty zestaw elementów pozwala umieścić głowicę tak, by nie była ona narażona na zniszczenie, a jednocześnie nie przeszkadzała w innych pracach. Przydatnym szczególnie w warunkach domowych jest natomiast specjalny tester szczelności głowicy. Takim przyrządem możemy wykryć wiele nieszczelności w głowicy bez użycia skomplikowanych, masywnych urządzeń znanych z warsztatów.

W Gmoto.pl znajdziesz szereg narzędzi do głowic, zarówno pomagających przy demontażu z cylindrów, jak i umożliwiających pomiar ich szczelności. Cechy i parametry danego urządzenia znajdziesz po kliknięciu na konkretny produkt.