Menu

Klucze do zaworków

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 38

Klucz do zaworków

5,36 zł

Klucz do zaworków

            (1)

Klucz do zaworków wentyli

4,99 zł

Klucz do zaworków wentyli

            (1)

Klucz do wentyli koła Lang Tools

164,45 zł

Niedostępny

Klucz do wentyli koła Lang Tools

Klucz do zaworu wentylu koła

50,00 zł

Niedostępny

Klucz do zaworu wentylu koła

Klucze do zaworków to niezbędnik motocyklisty dbającego o felgi i opony

Klucze do zaworków to narzędzia przygotowane specjalnie do prac przy niewielkich zaworach związanych z oponami motocykli. Dopasowany do danego elementu klucz do zaworków pozwala łatwo uzupełnić powietrze w oponie, a wkrętak do wentyli wymienić zawór bez szkód dla elementu i opony lub dętki.

Kluczyk do zaworków dla montażu, regulacji i pewności funkcji zaworu

Ze względu na ich funkcję i wielkość, praca nad zaworkami w oponach motocyklowych jest często problematyczna. Wykorzystanie typowych narzędzi grozi uszkodzeniem zaworka, opony, a także felgi, która często jest elementem stylistyki jednośladu. Z tych powodów, na rynku można więc spotkać specjalne narzędzia, przede wszystkim kluczyk do zaworków. Ich kształt, rozmiar i konstrukcja idealnie złączy się z danym zaworem, co pozwoli wykonać niezbędne prace bez szkód dla elementów przy zaworze.

Klucze do regulacji zaworków dostępne w różnych odmianach

Kluczyk do zaworków można na rynku spotkać w wielu formach, od niewielkiego elementu-końcówki, po specjalny wkrętak do wentyli wyposażony nawet w ogranicznik momentu. Te ostatnie zabezpieczają łączenie przed zbyt dużą siłą wkręcania i przez to uszkodzeniem miejsca umieszczenia zaworka.

Narzędzia typu klucz do zaworków i wkrętak do wentyli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz klucze do zaworków w wielu rozmiarach i kolorach. Odpowiednio dopasowany klucz do zaworków pozwoli na szybką i bezproblemową pracę nad zaworem w kole motocykla. Cechy i parametry klucza znajdziesz po kliknięciu na produkt.