Menu

Klucze do szprych motocyklowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 55

Klucz do szprych na 6 wymiarów nypli

23,85 zł

Klucz do szprych na 6 wymiarów nypli

            (1)

Klucz do szprych 6 uniwersalny

44,34 zł

Klucz do szprych 6 uniwersalny

            (5)

Klucz regulacji zaworów i szprych Junak M07 M10

12,99 zł

Klucz regulacji zaworów i szprych Junak M07 M10

            (2)

Klucz do szprych 6 uniwersalny

48,52 zł

Klucz do szprych 6 uniwersalny

            (1)

Klucz do szprych JR

59,00 zł

Niedostępny

Klucz do szprych JR

Klucz do szprych JR 6w1

38,00 zł

Niedostępny

Klucz do szprych JR 6w1

Klucz do szprych JR

30,00 zł

Niedostępny

Klucz do szprych JR

Klucz do szprych motocyklowych do łatwego montażu klasycznej felgi

Klucze do szprych motocyklowych to specjalne narzędzia warsztatowe do montażu szprych motocyklowych w kołach. Klucz do centrowania szprych pozwalają szybko i łatwo umieścić, a następnie odpowiednio naciągnąć szprychy, co wyraźnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia tych elementów lub samego koła.

Klucze do szprych zmniejszają czas pracy i ryzyko niedokładności

Szprychy motocyklowe są wciąż spotykane w wielu, szczególnie klasycznych jednośladach. Obok wyglądu, szprychy umożliwiają wymianę elementu bez potrzeby wymiany całej felgi i mają dobre właściwości amortyzujące. Sama wymiana jest jednak czynnością czasochłonną i wymagającą dokładności. Przydatne są więc narzędzia do ich regulacji i naciągu, czyli klucze do szprych. Odpowiednio dobrany klucz do szprych motocyklowych pozwala szybko i łatwo naciągnąć elementy koła bez obawy o ich uszkodzenie.

Klucz do szprych motocyklowych pod różnymi postaciami

Klucze do szprych można spotkać w postaci uniwersalnej i przygotowanej dla szprych o konkretnych wymiarach. Te drugie są dostępne osobno lub w komplecie, a także w wersji z wymiennymi wkładkami. Dzięki temu, klucz do szprych można łatwo dopasować do danego elementu, szczególnie rozmiarów nypli, i za pomocą jednego narzędzia pracować nad szprychami o różnych wymiarach.

Pojedynczy klucz do szprych z końcówką otwartą lub półzamkniętą

Klucz do szprych o określonym wymiarze będzie za to wyposażony w jedną z dwóch typów końcówek. Otwarta jest przygotowana do typowej regulacji nypli szprychowych, natomiast półzamknięta przydaje się w przypadku nypli wymagających większego momentu obrotowego. Bez względu na typ, klucz do szprych motocyklowych wymaga jakości i wytrzymałości. Siły i momenty związane z regulacją szprychy mogą szybko doprowadzić do uszkodzenia klucza, szprychy, a także ręki użytkownika.

Klucze do szprych w wielu wersjach i zestawach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości klucze do szprych w wielu rozmiarach. Oferujemy pojedyncze klucze do szprych uniwersalne i do szprych o konkretnych wymiarach, a także zestawy, w tym z wymiennymi końcówkami. Cechy i parametry klucza są dostępne po kliknięciu na produkt.