Menu

Podróże motocyklem

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 2

W samotne podróże motocyklem warto się wybrać z odpowiednim ekwipunkiem

Nie tylko ze względu na typ posiadanego jednośladu, motocykliści dzielą się na wiele grup. Jedną z nich są fani długich wypraw, którzy raz po raz realizują swoje marzenia za pomocą odpowiednio przygotowanych motocykli. Szczególnie takich z pewnością zainteresują książki, w których fani dalekiej turystyki przejechali tysiące kilometrów, zapuszczając się w najbardziej odległe od cywilizacji miejsca na Ziemi. Opisane w nich perypetie związane nie tylko z samym motocyklem i opisy odwiedzonych miejsc są arcyciekawą pozycją dla fanów jednośladów i miłośników podróży.

Przygód opisanych w książkach takich, jak “Księżycowa autostrada. Motocyklem przez Himalaje” często nie znajdziemy nawet w najbardziej wyrafinowanych scenariuszach filmowych. Książka podróżnicza jest przez to świetnym prezentem dla miłośnika wypraw w nieznane, a jeśli dodatkowo jest to zapalony motocyklista, to także zbiorem sytuacji i sposobów radzenia sobie z nimi, jakie może on spotkać podczas własnej wyprawy.

Wyjątkowe podróże motocyklem opisane w książkach dostępnych w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz gamę książek podróżniczych opisujących wyprawy w najróżniejsze zakątki świata. Książki te stanowią doskonałe połączenie przygodówki z praktyczną wiedzą na temat dalekich wypraw. Więcej informacji na temat danej książki znajdziesz po kliknięciu na konkretną pozycję.