Menu

Bagaż motocyklowy

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, spróbuj za chwilę.

Spróbuj ponownie

Artykuły z bloga

Zabezpieczenia do motocykla dla odpowiedniej ochrony bagażu

Niemal każda dłuższa podróż wiąże się z transportem bagażu. Szczególnie przy większych gabarytach bagażu, typowy motocykl sprawia wrażenie nieprzystosowanego do takich działań. Nic bardziej mylnego! Odpowiednio dopasowane kufry centralne i boczne, torby motocyklowe czy plecaki pozwolą ci bezpiecznie przewieźć nawet duży, solidny bagaż na motocyklu, a specjalne stelaże, płyty montażowe i zabezpieczenia do motocykla zapewnią ochronę, a także komfort i przyjemność z podróżowania jednośladem.

Bagaż na motocyklu przewożony na wiele sposobów

Gdy chodzi o bagaż na motocyklu, pierwsze co przychodzi na myśl to kufry, torby i sakwy motocyklowe. Odpowiednio dobrane i zamontowane kufry boczne i centralne, torby i sakwy skórzane pozwalają bezpiecznie przewieźć najrozmaitsze przedmioty. Bagaż na motocyklu możesz umieścić w twardych kufrach z tworzyw sztucznych, a nawet metali, jak i specjalnych, wzmocnionych kufrach i sakwach skórzanych, idealnie łączących się ze stylowymi motocyklami klasycznymi.

Plecaki i mocowania, gdy chcesz zachować oryginalny wygląd

Jeśli nie chcesz ingerować w wygląd motocykla, rozwiązaniem są plecaki i rozmaite zabezpieczenia do motocykla związane z bagażem. Przygotowane specjalnie pod to, czego możesz się spodziewać w motocyklowej podróży, plecaki pozwolą ci przewieźć na swoim ciele bagaż motocyklowy, narzędzia, a nawet napoje wykorzystywane podczas jazdy. Przydatne mogą być też rozmaite mocowania bagażu, szczególnie te pozwalające zabezpieczyć pozycję przewożonego kasku czy przedmiotów o nietypowym kształcie.

Podstawa zabezpieczenia do motocykla dla pewnej pozycji bagażu

Od samego kufra czy torby, niemniej ważne są zabezpieczenia do motocykla stabilizujące ich pozycję. Stelaże i inne akcesoria to najczęściej elementy ściśle dopasowane do danego modelu. Większość stanowi podstawę dla umieszczenia kufrów czy sakw, niektóre bagażniki pozwalają jednak umieścić wprost na nich bagaż motocyklowy przy odpowiednim zabezpieczeniu jego pozycji.

Zabezpieczenia i akcesoria na bagaż motocyklowy w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria na bagaż motocyklowy cenionych firm, w tym Kriega, Givi, Kappa czy SW-Motech. Oferujemy bagażniki i zabezpieczenia do motocykla o różnej wielkości i w szerokiej gamie kolorystycznej. Cechy i parametry danego przedmiotu są dostępne po kliknięciu na produkt.