Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 338

Rolki wahacza pod podnośnik czarne M8

57,59 zł

Rolki wahacza pod podnośnik czarne M8

            (1)

Rolki wahacza pod podnośnik czarne M10

57,59 zł

Rolki wahacza pod podnośnik czarne M10

            (1)

Rolki wahacza przydatne nie tylko w sporcie

Rolki do wahacza to elementy, za pomocą których można umieścić motocykl na stojaku bez obawy o uszkodzenie elementów samego jednośladu. Przydatne nie tylko w sporcie, rolki mają najczęściej specjalnie przygotowane do tego miejsce, przy ramie motocykla, w które łatwo jest je umieścić za pomocą odpowiedniego klucza.

Większość prac związanych z motocyklem nie wymaga profesjonalnych mechanizmów. Wystarczy ustabilizować pozycję jednośladu na ziemi przy wykorzystaniu prostego podnośnika. Aby ta stabilizacja była pewniejsza, przydatnym elementem są rolki wahacza. Wkręcane w specjalne miejsca na motocyklu, rolki do wahacza są umieszczane w odpowiednich miejscach podnośnika i zapewniają stabilną, nieruchomą pozycję motocykla. Odpowiednio ubarwione i niewielkie, rolki nie muszą zaburzać wyglądu maszyny i mogą pozostawać wkręcone także podczas jazdy. Nie wpływają także na bezpieczeństwo, a nawet mogą je poprawić, jeśli wybierzemy rolki wahaczy ze sliderami.

Rolki wahacza slidery wielu typów dostępne w Gmoto.pl

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości rolki wahacza w różnych rozmiarach i barwach. Oferujemy rolki możliwe do umieszczenia w wielu modelach motocykli. Cechy i parametry rolek są dostępne po kliknięciu na produkt.