Menu

Rolki do wahacza ze sliderami

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 9

Rolki do wahacza ze sliderami do Najpopularniejszych motocykli

Rolki do wahacza chronią motocykl sliderami także przy tylnej osi

Rolki do wahacza z crash padami lub sliderami to elementy, które łączą funkcję zaczepów dla podnośnika i typowych sliderów. Montowane w miejscach przeznaczonych dla standardowych rolek, rolki osi wahacza ze sliderami pozwalają chronić wahacz i elementy tylnej osi motocykla bez potrzeby montażu osobnych crash padów.

Jak uchronić motocykl stosując miejsca na rolki wahacza?

Standardowe rolki do wahaczy to elementy służące do osadzenia motocykla na podnośniku. Nawet w tej formie, rolki do wahacza przejmują część sił działających na wahacz w czasie upadku motocykla. Niejednokrotnie zauważono, że rolki wahacza uchroniły wahacz i motocykl przed większymi uszkodzeniami. Widząc to, producenci wyposażyli więc rolki wahacza w dodatkowe, wystające elementy ochronne zwane sliderami lub ślizgaczami. Odpowiednio wzmocnione rolki osi wahacza ze sliderami przejęły rolę crash padów umieszczanych przy osi koła i połączyły swoją standardową funkcję z ochroną elementów wahacza.

Specjalne rolki osi wahacza ochronią motocykl, ale już nie siebie

Choć rolki osi wahacza ze sliderami skutecznie ochronią elementy motocykla, warto pamiętać, że są to wciąż elementy oparte na akcesoriach o innej funkcji. Z tego względu montaż typowych rolek nie będzie tak wytrzymały, jak osobnych sliderów, a rolki ze ślizgaczem będą bardziej narażone na zniszczenie w czasie wypadku. W efekcie rolki do wahacza ze ślizgaczem ochronią wahacz motocykla przed uszkodzeniem, często jednak same nie będą nadawać się do ponownego użycia już po pierwszym upadku.

Wytrzymałe rolki do wahacza ze sliderami w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe rolki ochronne do wahacza wielu modeli jednośladów. Oferujemy uniwersalne rolki ochronne wahacza do montażu w popularnych motocyklach sportowych i terenowych, w szczególności wyczynowych. Cechy i parametry rolki wahacza są dostępne po kliknięciu na produkt.