Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 3262

Rękawice nitrylowe jednorazowe 100 szt. czarne

99,00 zł

Rękawice nitrylowe jednorazowe 100 szt. czarne

            (1)

Ubranie robocze dla mechanika przydatne nie tylko ze względu na higienę

Motocykle to szereg skomplikowanych mechanizmów, często wyposażonych w niebezpieczne elementy i substancje. Praca nad jednośladem wymaga więc odpowiedniej ochrony ciała, szczególnie przed poparzeniami czy przetarciami. Jeśli więc zamierzasz przeznaczać czas na naprawę czy modyfikację twojego pojazdu, warto, byś wyposażył się w odpowiednie spodnie, rękawice czy buty, tym bardziej, że odpowiednia odzież dla mechanika ma także wiele elementów ułatwiających pracę nad maszyną.

Wykonane ze specjalnie dobranych do tego materiałów nasze spodnie, buty czy rękawice warsztatowe uchronią cię przed działaniem kwasów, olejów czy smarów, a dzięki odpowiednim wzmocnieniom także przed skutkami ewentualnych wypadków w warsztacie. Odzież warsztatowa to jednak nie tylko bezpieczeństwo, ale i funkcjonalność. Spodnie i kurtki mają wiele poręcznych kieszeni, w których z łatwością zmieścisz podstawowe narzędzia.

Wysokiej jakości odzież warsztatowa dostępna w Gmoto.pl

U nas znajdziesz odzież warsztatową w różnych krojach i rozmiarach. Oferujemy szeroką gamę rękawic roboczych, spodni, kurtek i obuwia przygotowanych tak dla fanów majsterkowania przy motocyklu, jak i pracowników profesjonalnego warsztatu.