Menu

Wyciągarki do quadów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 641

Wyciągarki do quadów i ATV dla pewności w terenie

Quady i pojazdy ATV są z zasady przygotowane do pokonywania terenowych tras w ciężkich warunkach pogodowych i nie tylko. Czasem i one nie będą w stanie samodzielnie przejechać danej przeszkody lub zatrzymają się w sposób, który nie pozwoli im pojechać dalej. I właśnie do takich sytuacji przygotowana jest wyciągarka quad. Mocny mechanizm elektryczny wyciągarki do quada oraz wytrzymała linka pozwolą uwolnić quada czy ATV z nawet poważnych tarapatów w ekstremalnych warunkach i kontynuować podróż.

Wyciągarka quad/ATV pomocna, ale wymaga troski

Dopasowana do parametrów pojazdu, odpowiednio zamocowana wyciągarka quad ATV wyciągnie z opresji nawet ciężkiego czterokołowca. O mechanizm wyciągarki do quadów należy jednak zadbać. Tak linki, jak i elementy przekładni wyciągarki z czasem ulegną zużyciu lub uszkodzeniu, co w krytycznej sytuacji może uniemożliwić jej wykorzystanie. Elementy wyciągarki do quada należy więc regularnie sprawdzać, a zużyte niezwłocznie wymieniać na wysokiej jakości części zamienne.

Kompletne wyciągarki do quada i poszczególne części zamienne w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wyciągarki do quadów i pojazdów ATV cenionych producentów akcesoriów terenowych. Obok kompletnych zestawów wyciągarki i jej mocowań, w Gmoto.pl znajdziesz też poszczególne części zamienne, w tym wysokiej jakości linki i elementy przekładni. Cechy i parametry danego elementu znajdziesz po kliknięciu na produkt.