Menu

Zabawki/Modele motocykle

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 25

Motocykl Honda CRF Africa Twin Adventure model 1:18 BBurago

32,99 zł

Niedostępny

Motocykl Honda CRF Africa Twin Adventure model 1:18 BBurago

            (1)

Motocykl KTM SX-F 450 Factory Edition 2018 model 1:18 BBurago

41,99 zł

Niedostępny

Motocykl KTM SX-F 450 Factory Edition 2018 model 1:18 BBurago

            (1)

Artykuły z bloga

Zabawka motocykl dla małych i dużych fanów jednośladów

Modele i zabawki motocyklowe to gama przedmiotów przygotowanych dla nawet najmłodszych miłośników jednośladów. Model zabawka motocykl lub inny przedmiot związany ze światem jednośladów otwiera dziecku pole do zabawy, przy okazji pozwalając też zapoznać się z budową i działaniem motocykla. Niejednemu dorosłemu motocykliście model zabawka motocykl pozwala zgromadzić pod swoim dachem słynne historyczne i nowoczesne pojazdy ulubionej marki.

Model zabawka motocykl w wersji dla najmłodszych i do kolekcji

W zależności od celu, motocykl zabawka może przyjąć wiele rozmaitych form. Dla najmłodszych przewidziano wytrzymałe, odporne na uszkodzenia zabawki edukacyjne nienarażające także i dziecko na uszkodzenie ciała. Bardziej skomplikowany model zabawka motocykl w wersji gotowej lub do samodzielnego złożenia przygotowano nieco starszym miłośnikom jednośladów. Ci, wraz z typową zabawą, będą w takich zabawkach mogli odkrywać kolejne mechanizmy i ich działanie. Dokładnie odwzorowane, sygnowane logo producenta modele motocykli są też sposobem dla dorosłych miłośników jednośladów na bliższe zaznajomienie się i podkreślenie przywiązania do danej marki.

Nie tylko motocykl zabawka wiąże młodego fana z jednośladami

Obok modeli i zabawek odwzorowujących sam motocykl zabawka może być też przedmiotem w inny sposób związanym ze światem jednośladów. Rozmaite pluszaki czy miniaturki łączą zainteresowanie motocyklami z zabawą niewiele związaną z jazdą jednośladem. Także i tu, z zabawek tego typu korzystają zarówno młodsi, jak i starsi fani motocykli, w rozmaity sposób podkreślając swoje zainteresowanie.

Modele, motocykle zabawki i inne w ofercie Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości modele i zabawki motocyklowe cenionych producentów. Oferujemy rozmaite wersje jednośladów jako model zabawka motocykl, jak również inne przedmioty dla dzieci i dorosłych związane ze światem motocykli. Cechy i parametry danego przedmiotu znajdziesz klikając na produkt.