Menu

Kamery do motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 24

Uchwyt kamery GoPro Klock Werks

175,80 zł

Niedostępny

Uchwyt kamery GoPro Klock Werks

Uchwyt adaptera kamery GoPro Ciro

176,10 zł

Niedostępny

Uchwyt adaptera kamery GoPro Ciro

Artykuły z bloga

Kamery do motocykla do jazdy sportowej i zapisu wydarzeń na drodze

Kamery do motocykla to specjalne rejestratory obrazu i dźwięku przygotowane do montażu i użycia podczas jazdy jednośladem. Odpowiednio umieszczona kamera do motocykla, jako kamera sportowa pozwala nagrać sportowe wyczyny motocyklem na torze czy w terenie, a jako dedykowany wideorejestrator motocyklowy rejestrować przejazd jednośladem po drodze publicznej. Obok montażu, kamery na motocykl wyróżnia odporność na czynniki typowe dla jazdy jednośladem.

Kamery motocyklowe coraz popularniejsze także na drodze publicznej

Rejestrowanie przejazdu pojazdem przy pomocy kamery zyskuje coraz większe grono zwolenników nie tylko w sporcie. Jako materiał dowodowy, nowoczesne wideorejestratory często są mocnym argumentem w określeniu sprawcy kolizji czy choćby przekroczenia przepisów. O ile w przypadku samochodów, można do tego wykorzystać nawet telefon komórkowy, to w przypadku motocykli niezbędne stają się odporne na uszkodzenia, drgania i rozmaite czynniki zewnętrzne kamery do motocykla.

Zewnętrzne kamery na motocykl odporne na szereg czynników

Nawet proste kamery motocyklowe są zbudowane tak, by sprawnie rejestrować obraz w każdych warunkach pogodowych, w tym mimo opadów deszczu czy pędu powietrza związanego z prędkością jednośladu. Niejedna kamera motocyklowa oferuje dziś szereg dodatkowych opcji przydatnych podczas jazdy. Kamera na motocykl posiada wbudowany moduł GPS określający lokalizację miejsca nagrania czy zapis kopii na smartfonie. Wciąż osobną grupą są kamery sportowe na motocykl, specjalnie uodpornione na drgania, uderzenia, pył czy kurz typowe dla agresywnej jazdy sportowej.

Dla kamery do motocykla niezwykle ważny jest poprawny montaż

Obok samej kamery do motocykla, kluczowy dla jej pracy jest poprawny montaż z pomocą specjalnie przygotowanych uchwytów. Pod tym kątem, sportowe kamery motocyklowe często są wyposażone w osobne, wodoszczelne obudowy dodatkowo chroniące je przed uszkodzeniem. Ze względu na możliwość zmiany pozycji, a nawet odpadnięcia kamery podczas jazdy, uchwyty na kamery do motocykla warto regularnie sprawdzać pod kątem ewentualnych uszkodzeń, a uszkodzone wymienić.

Wideorejestratory i kamery sportowe na motocykl w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kamery motocyklowe przygotowane do zadań typowych dla jazdy jednośladem. Oferujemy wysokiej jakości, nowoczesne kamery sportowe na motocykl do profesjonalnego zapisu wyczynów na jednośladzie i różnego typu wideorejestratory zapisujące obraz z drogi nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, a także związane z nimi uchwyty czy obudowy. Cechy i parametry danej kamery na motocykl znajdziesz klikając na produkt.