Menu

Ładowarki motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 228

Gniazdo zapalniczki bez przewodu

13,41 zł

Gniazdo zapalniczki bez przewodu

            (1)

Gniazdo zapalniczki na kierownicę

50,06 zł

Gniazdo zapalniczki na kierownicę

            (4)

Gniazdo zapalniczki Oxford 12V

99,00 zł

Gniazdo zapalniczki Oxford 12V

            (3)

Gniazdko zapalniczki na kierownice 12V 2x USB 5V

79,00 zł

Gniazdko zapalniczki na kierownice 12V 2x USB 5V

            (2)

Gniazdko motocyklowe 12V 2x USB 5V

75,90 zł

Gniazdko motocyklowe 12V 2x USB 5V

            (1)

Gniazdko zapalniczki na kierowicę 12V 2x USB 5V

79,99 zł

Gniazdko zapalniczki na kierowicę 12V 2x USB 5V

            (2)

Wtyczka DIN ISO 4165 do przykręcania przewodu

34,33 zł

Wtyczka DIN ISO 4165 do przykręcania przewodu

            (1)

Ładowarki motocyklowe specjalnie przygotowane pod jazdę jednośladem

Ładowarki motocyklowe to ładowarki przygotowane specjalnie do użycia w jednośladach. Wykorzystująca typowe gniazda motocyklowe lub jako osobne gniazdo ładowarki do motocykla, ładowarka motocyklowa USB pozwala naładować urządzenia elektryczne i elektroniczne mimo rozmaitych czynników związanych z jazdą motocyklem.

Ładowarka motocyklowa USB niezbędna w nowoczesnym pojeździe

Wadą nowoczesnej elektroniki jest często szybkie zużycie baterii. Jest to dokuczliwe szczególnie podczas rozmaitych podróży, gdzie dostęp do ładowania jest zwykle ograniczony. W przypadku podróży motocyklem, dodatkowym problemem jest narażenie ładowania na rozmaite czynniki zewnętrzne. Z tego powodu ładowarki motocyklowe są najczęściej osobnymi elementami zdolnymi do ładowania urządzeń mimo warunków panujących podczas podróży.

Ładowarka USB motocyklowa jako specjalna wtyczka do gniazda

Ładowarki motocyklowe można podzielić na kilka grup. Pierwsza to ładowarka motocyklowa USB umieszczana w typowym gnieździe, na przykład zapaliczki. Z pozoru taka sama, jak ta stosowana w samochodach, ładowarka USB motocyklowa jest uodporniona na czynniki zewnętrzne i posiada elementy zabezpieczające ją w momencie, gdy nie jest wykorzystywana.

Osobne motocyklowe gniazda zapalniczki w nowoczesnej wersji

Druga grupa ładowarek to natomiast całe osobne gniazdo ładowarki do motocykla. Akcesoryjne gniazda motocyklowe pozwalają umieścić je w łatwo dostępnym miejscu, najczęściej na kierownicy. Łączone z układem elektrycznym jednośladu, motocyklowe gniazda zapalniczki można zakupić w wersji tradycyjnej lub od razu jako ładowarka USB motocyklowa, a nawet jako urządzenie z oboma typami gniazd.

Ładowarka motocyklowa USB wymaga montażu i kontroli

Szczególnie jako osobne gniazdo, ładowarka motocyklowa USB wymaga odpowiedniego połączenia z układem elektrycznym motocykla. Z tego względu, gniazdo ładowarki do motocykla jest oferowane najczęściej z gamą przewodów i odpowiednim uchwytem. Bez względu na typ, gniazdo i ładowarka motocyklowa wymaga regularnej kontroli, a w razie uszkodzenia, wymiany elementu na nowy.

Nowoczesne gniazda i ładowarki motocyklowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz ładowarki i gniazda motocyklowe do wielu modeli pojazdów. Oferujemy ładowarki motocyklowe USB i inne, a także rozmaite gniazda ładowarki do motocykla osobne i montowane w miejsce standardowych elementów. Cechy i parametry danej ładowarki znajdziesz po kliknięciu na produkt.