Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 59

Ściągacze kół zębatych to elementy umożliwiające szybkie usunięcie zębatki z układu bez obawy o jego uszkodzenie. Stosowane najczęściej przy układach napędowym, przeniesienia napędu i rozrządu, ściągacze ułatwiają pracę nad układem i niwelują ryzyko zniszczenia go podczas prac nad konkretnym jego elementem.

Ze względu na konstrukcję wielu mechanizmów, usunięcie lub dostanie się do uszkodzonej lub zużytej części wymaga wymontowanie kilku innych elementów mechanizmu. Często takim elementem są różnego rodzaju zębatki, które w wielu miejscach nie są łatwe do sprawnego usunięcia. W takim przypadku warto mieć ze sobą specjalny ściągacz, który przyśpieszy pracę nad układem pozwalając na sprawne usunięcie zębatki czy zębatek. Wykorzystanie ściągacza jest zalecane szczególnie w układach rozrządu i napędowym, gdzie nawet niewielki błąd montażu lub uszkodzenie mogą przynieść bardzo kosztowne konsekwencje.

W naszej ofercie dostępne są ściągacze kół zębatych pozwalające na pracę przy różnych modelach motocykli. Oferujemy zarówno uniwersalne ściągacze do kół zębatych możliwe do zastosowania także przy łożyskach, jak i specjalne klucze do pracy w układzie napędowym. Cechy i parametry danego ściągacza są dostępne po kliknięciu na produkt.