Menu

Opony chopper/cruiser

Producent

Szerokość opony

Profil opony

Średnica

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Artykuły z bloga

Opony do motocykli chopper cruiser łączą zalety praktyczne ze stylem jednośladu

Opony do motocykli chopper to ogumienie przygotowane specjalnie do klasycznych, stylowych jednośladów chopper/cruiser. Opony motocyklowe cruiser chopper gwarantują przyczepność, odprowadzenie wody i poczucie bezpieczeństwa niezbędne dla kontroli klasycznego motocykla, a przy tym wzbogacają wygląd maszyny o klasyczne kształty i kolorystykę opon. Opony do motocykli chopper cruiser można spotkać w kilku odmianach przygotowanych specjalnie pod typ klasycznego jednośladu i pokonywaną drogę.

Jakie opony motocyklowe chopper cruiser możemy spotkać na rynku

Choć opony do motocykli cruiser chopper sugerują jedną kategorię gum, bez problemu można tu wyróżnić kilka odmian ogumienia. Najbardziej klasyczna opona motocyklowa chopper jest przygotowana do typowej, rekreacyjnej jazdy po drogach utwardzonych.

Klasyczny bieżnik takiej opony do motocykli chopper dobrze przylega do asfaltu i skutecznie odprowadza wodę podczas deszczu, a wygląd opon motocyklowych będzie idealnie pasował do stylu całego jednośladu. Najczęściej to tu znajdziemy też opony motocyklowe cruiser chopper classic z białym bokiem, jeszcze bardziej urozmaicające wygląd jednośladu.

Sportowa opona motocyklowa cruiser do wyjątkowo mocnego klasyka

Obok klasycznego dźwięku silnika, mocne choppery i cruisery coraz częściej wyróżniają się także dużą mocą przenoszoną na koła. Jeśli chcemy wykorzystać tą moc bez utraty przyczepności tylnego koła, najlepszym wyborem są opony motocyklowe cruiser chopper o wyraźnie sportowym zacięciu. Takie opony do motocykli cruiser często przejmują technologie z ogumienia sportowego, co widać wyraźnie po ich agresywnym bieżniku.

Warto jednak pamiętać, że posiadająca wysoki indeks prędkości, sportowa opona motocyklowa cruiser nie zawsze sprawdzi się w ulewnym deszczu czy na trasie. Podobnie, jak typowa opona sportowa, taka opona motocyklowa chopper może na mokrej nawierzchni stracić na przyczepności i ulec szybszemu zużyciu.

Nowoczesne opony do motocykli cruiser chopper to komfort i bezpieczeństwo na trasie

Zdecydowanie lepszym wyborem na takie warunki będzie opona motocyklowa chopper o bardziej uniwersalnej, turystycznej charakterystyce. Opony motocyklowe chopper tego typu są zbudowane w oparciu o nowoczesne ogumienie turystyczne.

Dzięki bardziej uniwersalnemu bieżnikowi, taka opona motocyklowa cruiser chopper zapewni wysoki komfort jazdy, dobrą przyczepność i dobre właściwości jezdne na mokrej i suchej nawierzchni w każdych warunkach, a razem z mieszanką nie pozwoli na szybkie zużycie i łatwe uszkodzenie. W praktyce, turystyczna opona motocyklowa cruiser chopper to najlepszy wybór dla osoby, która zamierza swoim klasycznym jednośladem pokonywać wiele kilometrów.

Klasyczna i nowoczesna opona motocyklowa chopper i cruiser w Gmoto.pl

U nas znajdziesz opony motocyklowe chopper cruiser na przód i tył przygotowane do wykorzystania w różnych sytuacjach. Oferujemy opony do motocykli cruiser o wyraźnie sportowej charakterystyce, klasyczne opony motocyklowe chopper o ponadczasowym bieżniku oraz ich nowoczesne wersje do użycia na długich trasach. Wiele z nich dostępnych jest z eleganckim, białym bokiem. Więcej informacji na temat danej opony do motocykli chopper cruiser znajdziesz klikając na produkt.