Menu

Adaptery do filtrów oleju

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Adaptery do filtrów oleju do Najpopularniejszych motocykli

Adaptery do filtrów oleju dla modyfikacji układu smarowania

Adaptery do filtrów oleju to elementy, które w rozmaity sposób pozwalają zmodyfikować układ smarowania silnika. Specjalny adapter do filtra oleju umożliwia zmienić położenie filtra, umieścić tam nietypowy filtr, a nawet wprowadzić nowe elementy do całego układu smarowania. Ze względu na cel i funkcję, adapter do filtrów oleju wymaga przede wszystkim doboru do danego układu.

Adapter do filtra oleju dla chłodzenia przy agresywnej jeździe

Szczególnie w przypadku motocykli klasycznych, standardowe mocowanie filtra oleju i cały układ smarowania są przygotowane głównie do typowej jazdy drogowej. Agresywna jazda i wykorzystanie silnika, nawet w przypadku dobrej jakości elementów może szybko doprowadzić do uszkodzenia układu. Użytkownicy takich jednośladów często modyfikują więc układ smarowania, umieszczając w nim dodatkowe czujniki lub całe chłodnice, albo po prostu urozmaicając wizualnie jednoślad. Często wykorzystywanym do tego elementem jest adapter do filtra oleju.

Adapter do filtrów oleju wymaga przede wszystkim doboru do układu

W zależności od wersji, adapter do filtrów oleju umożliwia montaż nietypowego czujnika czy wskaźnika ciśnienia oleju czy nawet dołączenia do układu dodatkowej chłodnicy oleju. W mniej skomplikowanej wersji, adapter do filtra oleju pozwala zmienić pozycję filtra lub zastosować filtr łatwiejszy w montażu i ewentualnej wymianie. W każdym przypadku, adaptery do filtrów oleju wymagają dokładnego doboru do danego motocykla i poprawnego montażu, a w razie uszkodzenia, niezwłocznej wymiany.

Adaptery do filtra oleju do różnych modyfikacji układu w Gmoto.pl

U nas znajdziesz adaptery do filtrów oleju cenionych producentów. Oferujemy adaptery do filtra oleju różnej konstrukcji, do zmiany położenia elementów motocykla i pozwalające na montaż dodatkowych elementów. Cechy, parametry i przeznaczenie danego adaptera znajdziesz klikając na produkt.