Kaski modularne

Cenisz sobie wielofunkcyjność i praktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję kasku 2 w 1. Kask modularny łączy w sobie bowiem zalety kasku otwartego i kasku integralnego. Dzięki zdejmowanej części szczękowej w mig zmienisz klasycznego integrala w kask otwarty i odwrotnie. Przy wolnej, spokojnej jeździe będziesz mógł cieszyć się zaletami kasku otwartego, a jeśli zechcesz trochę poszaleć na motocyklu, wystarczy że założysz część szczękową. Kaski z naszego... czytaj dalej
Producent
x
Przedział cenowy
Rozmiar
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Miejsce na interkom
x
x
Rodzaj zapięcia
Płeć
Kask motocyklowy Lazer CH1 Z-line

ID produktu: 95839

Kask motocyklowy Lazer CH1 Z-line

479.00 PLN

Motocyklowy kask modularny – wielofunkcyjne rozwiązanie dla niezdecydowanych

Cenisz sobie wielofunkcyjność i praktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję kasku 2 w 1. Kask modularny łączy w sobie bowiem zalety kasku otwartego i kasku integralnego. Dzięki zdejmowanej części szczękowej w mig zmienisz klasycznego integrala w kask otwarty i odwrotnie. Przy wolnej, spokojnej jeździe będziesz mógł cieszyć się zaletami kasku otwartego, a jeśli zechcesz trochę poszaleć na motocyklu, wystarczy że założysz część szczękową. Kaski z naszego sklepu motocyklowego wykonane są z najlepszych materiałów zapewniających najwyższe bezpieczeństwo. Oprócz tego są bardzo wygodne, mają dobre systemy wentylacji i stylowy wygląd, który przypadnie każdemu do gustu. Możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, a nawet jeśli 'nie trafisz' w odpowiedni, możesz z łatwością dokonać zwrotu.

Kaski integralne są ciężkie i mało wygodne, kaski otwarte zapewniają wysoki komfort i przewiew kosztem bezpieczeństwa. A co, gdyby połączyć te dwa rozwiązania i dać motocykliście kask 2w1? Producenci osprzętu motocyklowego również wpadli na taki pomysł i zaserwowali motocyklistom kaski modularne.

Dlaczego warto wybrać kask modularny?

Kaski modularne łączą w sobie zalety kasków integralnych i otwartych. W prosty sposób możemy założyć lub zdjąć szczękę i zamienić integrala w kask otwarty, lub na odwrót – w zależności od osobistych preferencji lub pogody.

Kaski modularne doskonale wręcz sprawdzają się w sytuacjach, gdy jeździec na co dzień jeździ po mieście, dojeżdżając do pracy lub szkoły, natomiast w weekendy wyrusza w dalsze trasy. W jeździe miejskiej kask modularny może szybko zamienić na wygodny i lekki kask otwarty, natomiast przed dłuższą trasą założyć część szczękową i cieszyć się lepszym tłumieniem, izolacją termiczną i zwiększonym bezpieczeństwem.

Kaski modularne – wielofunkcyjność nie jedno ma imię

Oferowane przez nas kaski modularne wykonywane są z najlepszej jakości materiałów. Skorupy kasków modularnych realizowane są z Technopolymerów i innych twardych i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Na rynku możemy znaleźć również kaski modularne wykonywane z włókien szklanych.

Dzięki podwójnej homologacji kaski modularne spełniają standardy bezpieczeństwa zarówno w wersji otwartej, jak i integralnej. O ochronę głowy odpowiada pianka EPS o podwójnej gęstości, która skutecznie tłumi uderzenia i rozprasza energię kinetyczną zarówno w wersji otwartej, jak i zamkniętej. Kaski modularne wyposażane są w zaawansowane technologie poprawiające komfort eksploatacji – przyciemniającą blendę, szybkę chroniącą przed promieniami UV, możliwość wpięcia interkomu, czy podwójne lub szybki montaż i demontaż wizjera.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kaskach modularnych, masz pytania, wątpliwości lub problemy związane z doborem kasku, lub innej odzieży ochronnej na motocykl, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i doradztwo. Zakupy w Gmoto to pewność i pewna satysfakcja.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 19:00


Napisz wiadomośćMapa dojazduDane kontaktowe