check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria do kasków motocyklowych

Producent

Rozmiar

Kolor

Płeć

Rodzaj zapięcia

Miejsce na interkom

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 3719
Szyba do kasku LS2 FF399 Valiant jasna - 800399VI01
Mocowanie szyby do kasku LS2 FF320 FF353 Stream Rapid
Kołek Pinlock Max Vision FF320 FF323 FF324 FF390
Blenda przeźroczysta do kasku LS2 OF599 Spitfire
Daszek kasku Awina AJ05 - 140367
Daszek kasku Awina TN8658 połysk
Szyba do kasku LS2 OF573 Twister - 800573VI01
Szyba kasku integralnego Awina TN-0700
Szyba HJ-20M - 30022002

189,00 zł

Szyba HJ-20M - 30022002

stars    (1)
Szyba do kasku LS2 FF902 - 800902VIS01
Mocowanie szyby do kasku LS2 OF569 TRACK i SCAPE
Zapięcie do kasku Awina
Mechanizm otwierania szyby LS2 OF558

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Akcesoria do kasków motocyklowych dla naprawy, poprawy właściwości i wyglądu

Akcesoria do kasków motocyklowych to szereg elementów, które pozwalają na naprawę kasku w trakcie podróży lub poprawę jego właściwości. Szeroka gama obejmuje zarówno elementy związane z komfortem jazdy, na przykład policzki czy wyściółki, jak i te związane przede wszystkim z bezpieczeństwem. Dzięki temu akcesoria do kasku motocyklowego umożliwiają zindywidualizowanie cech danego kasku i szybką wymianę uszkodzonych elementów nawet podczas podróży.

Akcesoria na kask motocyklowy w grupach zależnych od przeznaczenia

Akcesoria do kasków motocyklowych to szeroka grupa elementów, które, ze względu na ich przeznaczenie, można jednak podzielić na kilka grup. Pierwszą z nich jest ta związana z naprawą kasku. Oczywiście, poważnie uszkodzony kask nie powinien być poddawany naprawie, ale po prostu wymieniony na nowy. W przypadku uszkodzeń niektórych elementów kasku, te można wymienić lub nawet naprawić bez potrzeby wymiany całego kasku. Przykładem są szyby i jej mechanizmy, mechanizmy szczęk czy wyściółki, które w razie uszkodzenia czy zużycia można bez trudu wymienić na nowe.

Drugą grupą części są akcesoria do kasku motocyklowego, które poprawiają właściwości danego elementu kasku. Standardową szybę można tu wymienić na taką wyposażoną w lepszy filtr przeciwsłoneczny czy zewnętrzną powłokę lustrzaną. Kask można też zaopatrzyć w daszek czy dodatkową, dostosowaną do użytkownika wyściółkę. Należy jednak pamiętać, że w przypadku większości elementów, akcesoria są najczęściej przygotowane pod konkretny model kasku. Błąd w tym zakresie może przynieść nie tylko problemy z instalacją akcesorium w kasku, ale także nieprawidłowe działanie elementu kasku i przez to zagrożenie podczas jazdy i w trakcie wypadku.

W końcu, akcesoria na kask motocyklowy to także te urozmaicające wygląd elementu. Ze względu na funkcję kasku, tego typu akcesoriów jest stosunkowo niewiele, gdyż poważniejsze zmiany mogłyby negatywnie wpłynąć na wykorzystanie kasku podczas ewentualnego wypadku. Nawet tu można jednak spotkać akcesoria do kasków motocyklowych, które wyraźnie wyróżnią kask spośród podobnych i podkreślą styl użytkownika.

Rozmaite akcesoria do kasków motocyklowych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria na kask motocyklowy wielu renomowanych producentów. Oferujemy rozmaite typy akcesoriów, od szyb i elementów z nimi związanych, po wymienne wloty powietrza, wyściółki czy nawet gogle. Cechy i parametry danego akcesorium są dostępne po kliknięciu na produkt.