check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Kaski motocyklowe integralne

Producent

Rozmiar

Kolor

Płeć

Rodzaj zapięcia

Miejsce na interkom

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1514
Kask motocyklowy integralny Nolan N60-6 Special antracyt mat - N66000502-009-M -30%
Kask motocyklowy integralny Nolan N60-6 Special biały - N66000502-015-M -30%

524,30 zł

749,00 zł

Najniższa cena: 749,00 zł

dostawa 0 zł

Kask motocyklowy integralny Nolan N60-6 Special biały - N66000502-015-M

Kask motocyklowy integralny HJC F70 SEMI FLAT BLACK - F70-SF-BLK-L -30%

1 049,30 zł

1 499,00 zł

Najniższa cena: 1 499,00 zł

dostawa 0 zł

Kask motocyklowy integralny HJC F70 SEMI FLAT BLACK - F70-SF-BLK-L

stars    (1)
Kask motocyklowy HJC CL-SP Semi Flat Black - CL-SP-SF-BLK-4XL

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Kask motocyklowy integralny to najlepsza ochrona głowy motocyklisty

Kaski motocyklowe integralne to typ kasku, w których część szczękowa stanowi integralną całość z resztą skorupy. Jako jednolity element, kask motocyklowy integralny gwarantuje najwyższą ochronę twarzy i całej głowy podczas uderzenia. Przeznaczone przede wszystkim do rywalizacji w sporcie kaski integralne są budowanie głównie do użycia przy większych prędkościach i zapewnienia tam optymalnej wentylacji i komfortu jazdy.

Dlaczego kaski integralne należą do najbezpieczniejszych typów ochrony głowy?

W związku ze swoją jednolitą strukturą, kaski motocyklowe integralne mają cały szereg zalet. Najważniejszą z nich jest jednak bezsprzecznie bezpieczeństwo, szczególnie przy dużych prędkościach. Kask motocyklowy integralny najlepiej absorbuje i rozprowadza energię uderzenia. Dzieje się to nie tylko na poziomie wytrzymałej, jednolitej skorupy wykonanej z mocnych tworzyw sztucznych, włókien szklanych czy karbonu.

Równie ważna jest wewnętrzna pianka EBS. To właśnie dzięki jednolitej strukturze warstw pianki EBS o różnych gęstościach, kask motocyklowy integralny najskuteczniej wytłumi uderzenie. Z tych powodów, kaski integralne wyposażone w twardszą wyściółkę zalecane są nie tylko miłośnikom szybkiej jazdy szosowej i sportowej, ale też początkującym fanom poruszania się jednośladem.

Kaski motocyklowe integralne nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe

Bezpieczeństwo to jednak nie jedyna zaleta, jaką zyskuje kask motocyklowy integralny dzięki swojej jednolitej strukturze. Kaski integralne najlepiej tłumią hałas i pozwalają na zbudowanie najbardziej dopracowanego systemu wentylacji. Jednolity kask motocyklowy integralny to także brak dodatkowych łączeń i zawiasów, a przez to niższa masa i mniejsza objętość.

Cechy te najlepiej widać w sporcie i przy jeździe z dużą prędkością. Kaski integralne są więc polecane przede wszystkim fanom jednośladów sportowych i sportowo-turystycznych, którym kaski motocyklowe integralne zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale i najlepszy komfort jazdy.

Niedrogi kask integralny z blendą i w wielu wersjach kolorystycznych

Jeszcze jednym plusem, jaką dają jednolite kaski integralne, jest względnie niski koszt ich produkcji. Brak potrzeby stosowania dodatkowych rozwiązań sprawia, że wytrzymałe, bezpieczne kaski integralne można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Kłopotem nie są też akcesoria i elementy podnoszące komfort użytkowania kasku.

Bez problemu można nabyć kask integralny z blendą, wymiennymi wyściółkami czy wizjerami z warstwami chroniącymi przed promieniami UV. Nawet montaż interkomu nie jest już takim problemem, jak kiedyś. Nowoczesne kaski integralne są często przygotowane na montaż typowych urządzeń elektronicznych.

Nowoczesne, bezpieczne i przystępne cenowo kaski motocyklowe integralne w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kask integralny z blendą czy innymi akcesoriami w wielu odsłonach i szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy niedrogie kaski motocyklowe integralne stosujące typowe rozwiązania dla skutecznej ochrony głowy, jak i najnowocześniejsze kaski integralne wykorzystujące najnowsze technologie i materiały typu poliwęglan, włókno szklane, kevlar i carbon. Cechy, parametry, opcje kolorystyczne i rozmiar kasku znajdziesz klikając na produkt.