check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Kaski Trial

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 15
Kask motocyklowy Trial z blendą Acerbis Aria M - 0022569.030.06

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Kaski trial do ekstremalnej walki z terenem

Kaski trial to kaski motocyklowe przygotowane specjalnie do jazdy przełajowej na motocyklach trial. Kask trial łączy w sobie sztywność i wytrzymałość konstrukcji z lekkością i łatwością operowania głową w trakcie jazdy. Ze względu na cechy, kaski motocyklowe trial są często stosowane także do jazdy miejskiej czy turystycznej po bezdrożach.

Czym wyróżnia się typowy kask motocyklowy trial?

Trial to niezwykle wymagające wyzwanie dla motocykli terenowych. Najróżniejsze przeszkody i problemy sprawiają, że motocykl musi być odporny niemal na wszystko. Podobnych cech wymaga się tu także od elementów bezpieczeństwa motocyklisty, a w szczególności kasku. Kask trial musi być wytrzymały i stawić opór najróżniejszym przeszkodom, a jednocześnie umożliwić kierowcy obeznanie z sytuacją podczas jazdy i nie utrudniać kierowania motocyklem.

W efekcie, przygotowany specjalnie pod trial kask motocyklowy to lekki, wytrzymały kask otwarty wyposażony w wizjer. Pod kątem konstrukcji, kaski motocyklowe trial nie ograniczają pola widzenia i ruchów głową, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo na poziomie kasku sportowego. Oddychające wnętrze kasku trial łatwo dopasowuje się do kształtu głowy i zapewnia komfort nawet przy agresywnej jeździe w terenie, natomiast w razie zabrudzenia, poszczególne elementy łatwo jest wyczyścić lub wymienić.

Wysokiej jakości kaski trial renomowanych producentów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kaski trial renomowanych producentów, na czele z firmą Acerbis. Oferujemy wysokiej jakości kaski trial w różnych rozmiarach i bogatej kolorystyce. Cechy, parametry i dostępne rozmiary kasku znajdziesz po kliknięciu na produkt.