Menu

Opony Trial

Producent

Szerokość opony

Profil opony

Średnica

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Artykuły z bloga

Trial to najstarsza dyscyplina sportów motocyklowych. W praktyce to właśnie od niej wywodzą się znane dziś sporty terenowe. Pokonywanie terenu o różnym kształcie i podłożu sprawia, że do takiej jazdy potrzebne są specjalne opony uniwersalne. Właśnie takimi są opony motocyklowe trial. Przygotowane na różne warunki dadzą tu maksymalną przyczepność, choć ceną jest dość szybkie ich zużycie.

Opony motocyklowe trial uniwersalne, choć nie bez wad

Opony trialowe zapewniają doskonałą przyczepność w najróżniejszym terenie dzięki gęstemu bieżnikowi, mniejszej od typowego crossa kostce oraz dostosowanym do tego materiałom i ich rozłożeniu na oponie. W konsekwencji są to najlepsze opony do jazdy po typowych trasach trialowych. Z drugiej strony, nawet mimo starań czołowych producentów opony trial nie należą do wytrzymałych i nawet one po dłuższym użytkowaniu w różnych warunkach stracą swoje właściwości.

Czołowe opony trial do motocykla w Gmoto.pl

W naszym sklepie motocyklowym znajdziesz najlepsze opony trialowe, pochodzące od znanych producentów, którzy do ich produkcji użyli najlepszych materiałów i zastosowali najnowsze technologie. Dzięki temu opony gwarantują niezawodność i wytrzymałość, które na trasach trialowych są nieporównywalne do innych typów ogumienia.