check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria GPS do motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1264
 - BT148

74,99 zł

- BT148

stars    (12)
Przewód micro USB zwijany 1m - 170674

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Akcesoria GPS do motocykla dla pewności pracy urządzeń GPS podczas jazdy

Akcesoria GPS to akcesoria przygotowane specjalnie z myślą o urządzeniach GPS do motocykla. Akcesoria GPS pozwalają stabilnie zamontować urządzenie w dobrze widocznym, a przy tym bezpiecznym dla motocyklisty miejscu, zabezpieczyć je przed rozmaitymi czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnić stałe zasilanie z urządzeń wykorzystywanych przez jednoślad.

GPS do motocykla przydatny przy odpowiednim montażu i zabezpieczeniu

Wykorzystujący szereg satelitów, globalny system pozycjonowania znany jako GPS to system przydatny szczególnie dla kierowców. Korzystanie z urządzeń wykorzystujących GPS, w przypadku motocykla jest jednak kwestią dość problematyczną. Z pomocą przychodzą tu więc rozmaite akcesoria GPS do motocykla, często niezbędne dla odpowiedniego, bezpiecznego, a także zgodnego z prawem użytkowania urządzeń.

Uchwyt GPS do motocykla nie tylko dla stabilności urządzenia

Typowym przykładem jest tu uchwyt GPS do motocykla. Przygotowany do montażu w miejscu bezpiecznym dla użytkownika jednośladu, uchwyt GPS do motocykla nie pozwoli na zmianę pozycji telefonu czy nawigacji podczas jazdy i uchroni go przed drganiami. W kwestii zamocowania urządzenia w motocyklu, często niezbędne jest wykorzystanie dodatkowych elementów typu poprzeczki, do których następnie mocuje się uchwyt GPS do motocykla.

Dla ochrony urządzeń GPS do motocykla i ich zasilania

Kolejną grupą akcesoriów GPS do motocykla są te związane z zabezpieczeniem urządzenia. Szczególnie w przypadku smartfonów, akcesoria GPS takie, jak specjalne etui i pokrowce pozwolą uchronić często drogi sprzęt przed czynnikami zewnętrznymi, w tym atmosferycznymi, a także uderzeniami. W końcu, akcesoria GPS do motocykla to elementy umożliwiające połączenie urządzenia ze źródłem zasilania. Podobnie, jak pokrowce, specjalne przewody i inne akcesoria tego typu zabezpieczają zasilanie urządzenia przed typowymi czynnikami znanymi z jazdy motocyklem.

Uchwyty, pokrowce i inne akcesoria GPS do motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria GPS cenionych producentów wyposażenia motocyklowego. Oferujemy wysokiej jakości uchwyty i mocowania, pokrowce i etui oraz inne akcesoria zabezpieczające urządzenie GPS do motocykla, jego pozycję i zasilanie. Cechy i parametry danego akcesorium są dostępne po kliknięciu na produkt.