Menu

Akcesoria GPS do motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1269

Uchwyt na telefon nawigacje wodoodporny Leoshi

45,72 zł

Uchwyt na telefon nawigacje wodoodporny Leoshi

            (7)

Uchwyt wodoodporny na telefon 155 7 cali

99,99 zł

Uchwyt wodoodporny na telefon 155 7 cali

            (2)

Uchwyt wodoodporny na telefon 167 7,5 cali

109,00 zł

Uchwyt wodoodporny na telefon 167 7,5 cali

            (4)

Uchwyt wodoodporny na telefon 140

70,00 zł

Uchwyt wodoodporny na telefon 140

            (4)

Uchwyt motocyklowy na telefon R3

52,90 zł

Uchwyt motocyklowy na telefon R3

            (2)

Artykuły z bloga

Akcesoria GPS do motocykla dla pewności pracy urządzeń GPS podczas jazdy

Akcesoria GPS to akcesoria przygotowane specjalnie z myślą o urządzeniach GPS do motocykla. Akcesoria GPS pozwalają stabilnie zamontować urządzenie w dobrze widocznym, a przy tym bezpiecznym dla motocyklisty miejscu, zabezpieczyć je przed rozmaitymi czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnić stałe zasilanie z urządzeń wykorzystywanych przez jednoślad.

GPS do motocykla przydatny przy odpowiednim montażu i zabezpieczeniu

Wykorzystujący szereg satelitów, globalny system pozycjonowania znany jako GPS to system przydatny szczególnie dla kierowców. Korzystanie z urządzeń wykorzystujących GPS, w przypadku motocykla jest jednak kwestią dość problematyczną. Z pomocą przychodzą tu więc rozmaite akcesoria GPS do motocykla, często niezbędne dla odpowiedniego, bezpiecznego, a także zgodnego z prawem użytkowania urządzeń.

Uchwyt GPS do motocykla nie tylko dla stabilności urządzenia

Typowym przykładem jest tu uchwyt GPS do motocykla. Przygotowany do montażu w miejscu bezpiecznym dla użytkownika jednośladu, uchwyt GPS do motocykla nie pozwoli na zmianę pozycji telefonu czy nawigacji podczas jazdy i uchroni go przed drganiami. W kwestii zamocowania urządzenia w motocyklu, często niezbędne jest wykorzystanie dodatkowych elementów typu poprzeczki, do których następnie mocuje się uchwyt GPS do motocykla.

Dla ochrony urządzeń GPS do motocykla i ich zasilania

Kolejną grupą akcesoriów GPS do motocykla są te związane z zabezpieczeniem urządzenia. Szczególnie w przypadku smartfonów, akcesoria GPS takie, jak specjalne etui i pokrowce pozwolą uchronić często drogi sprzęt przed czynnikami zewnętrznymi, w tym atmosferycznymi, a także uderzeniami. W końcu, akcesoria GPS do motocykla to elementy umożliwiające połączenie urządzenia ze źródłem zasilania. Podobnie, jak pokrowce, specjalne przewody i inne akcesoria tego typu zabezpieczają zasilanie urządzenia przed typowymi czynnikami znanymi z jazdy motocyklem.

Uchwyty, pokrowce i inne akcesoria GPS do motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria GPS cenionych producentów wyposażenia motocyklowego. Oferujemy wysokiej jakości uchwyty i mocowania, pokrowce i etui oraz inne akcesoria zabezpieczające urządzenie GPS do motocykla, jego pozycję i zasilanie. Cechy i parametry danego akcesorium są dostępne po kliknięciu na produkt.