Menu

Plecaki motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 298

Torba worek na narzędzia Kriega Tool Roll

197,00 zł

Torba worek na narzędzia Kriega Tool Roll

            (2)

Plecak Kriega R20

834,00 zł

Plecak Kriega R20

            (1)

Plecak Kriega R22

1 056,00 zł

Plecak Kriega R22

Plecak Kriega R35

1 288,00 zł

Plecak Kriega R35

Plecak Kriega R30

1 288,00 zł

Plecak Kriega R30

Artykuły z bloga

Plecaki na motocykl dla łatwego transportu bagażu

Rozmaite bagażniki motocyklowe to bezpieczny, stabilny i pewny sposób na transport bagażu motocyklem. Nie zawsze jednak są one konieczne, a wielu posiadaczy nie chce montować na swoim jednośladzie dodatkowych stelaży. Dla takich motocyklistów przygotowane są specjalne plecaki na motocykl. Odpowiednio wytrzymałe, przygotowane pod warunki jazdy plecaki motocyklowe pozwolą przewieźć motocyklem nawet solidny bagaż bez ryzyka zmniejszenia komfortu czy bezpieczeństwa jazdy.

Plecak na motocykl przygotowany specjalnie do jazdy motocyklem

Choć w wielu przypadkach tego nie widać (co zresztą jest jedną z ich zalet), plecaki na motor wyraźnie różnią się od tych używanych choćby przez uczniów. Plecak motocyklowy cechuje specjalne, mocne paski i inne elementy, które zabezpieczają jego pozycję przy ciele nawet podczas szybkiej jazdy. Jednocześnie, dobre plecaki motocyklowe mają też cały system przepływu powietrza, dzięki któremu plecy motocyklisty nie spocą się wskutek nawet dłuższej obecności na nich plecaka. W końcu, plecaki na motocykl są też odpowiednio wzmocnione, przez co w razie wypadku często stanowią dodatkowy element ochrony motocyklisty.

Plecaki motocyklowe chronią użytkownika, ale i sam bagaż

Obok cech związanych z bezpieczeństwem i komfortem motocyklisty, plecaki na motocykl mają też cechy ważne dla transportu samego bagażu. Wzmocniony i wodoodporny plecak na motocykl uchroni transportowany bagaż przed rozmaitymi czynnikami zewnętrznymi, a nawet uszkodzeniami. W przypadku [cat:359]toreb narzędziowych czy camelbagów, plecaki na motor pozwolą też łatwo dostać się do niezbędnych narzędzi czy skorzystać z funkcji możliwych właśnie dzięki bagażnikowi umieszczonemu na plecach.

Obok zalet, plecaki na motocykl zaskakują także stylistyką

Mimo szeregu cech przygotowanych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy, plecaki na motocykl często zaskakują wyglądem. Szczególnie widać to w przypadku plecaków miejskich, które łączą cechy ważne dla motocyklisty ze stylem typowego plecaka. Kolejną kwestią jest natomiast wyposażenie dodatkowe plecaków. Osobne akcesoria do plecaków takie, jak zbiorniki na wodę, pozwalają jeszcze rozszerzyć funkcjonalność plecaka.

Wytrzymałe plecaki na motor i związane z nimi akcesoria w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości plecak na motocykl od cenionych producentów akcesoriów i odzieży motocyklowej. Oferujemy plecaki motocyklowe w różnych rozmiarach, kształtach i barwach, typowo miejskie oraz do dalszych podróży. Cechy i parametry plecaka znajdziesz po kliknięciu na produkt.