Menu

Zbroje cross / enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 369

Thor Guardian S20 Roost Zbroja - Buzer czarny

409,00 zł

Thor Guardian S20 Roost Zbroja - Buzer czarny

            (1)

Thor Junior Guardian MX Roost Zbroja

357,00 zł

Thor Junior Guardian MX Roost Zbroja

            (1)

Różne formy jazdy terenowej wymagają od kierowcy sporej elastyczności. Ciasny, wzmocniony kombinezon nie byłby tu najlepszym rozwiązaniem, gdyż nawet najlepszy ograniczałaby ruchy i przez to możliwość kontroli motocyklem w sytuacjach typowych dla jazdy terenowej. Z tego powodu, w miejsce typowych kombinezonów fani motocrossu stosują buzery. Są to zestawy solidnych ochraniaczy na najważniejsze elementy ciała. Ochraniacze te są połączone w sposób, który daje motocykliście swobodny, nieograniczony ruch. Solidna konstrukcja buzera nie zapomina przy tym o odpowiedniej wentylacji ciała, przez specjalne otwory umożliwiając swobodny przepływ powietrza. Wraz z odpowiednią kurtką enduro i cross, buzer zapewnia świetną ochronę górnej części ciała motocyklisty.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę buzerów motocyklowych w wielu rozmiarach i kształtach. Oferujemy zarówno proste buzery chroniące klatkę piersiową i plecy, jak i rozbudowane zbroje wyposażone także w ochronę łokci i ramion. Prócz buzerów dla dorosłych motocyklistów, w ofercie Gmoto.pl posiadamy także gamę buzerów przeznaczonych dla młodych fanów enduro i cross. Cechy i parametry buzera znajdziesz po kliknięciu na konkretny produkt.

Swoboda ruchu to jedno z podstawowych wymagań stawianych dobrej odzieży enduro i cross. Taka odzież musi odpowiednio chronić ciało przed upadkiem, jednocześnie musi jednak gwarantować możliwość ruchu w wielu sytuacjach, w jakich znajdzie się fan motocrossu. Z tego powodu, zamiast typowych kombinezonów motocykliści enduro i cross stosują lekkie kurtki i zbroje. Zbroja motocyklowa cross i enduro składa się z zestawu ochraniaczy tułowia, które są połączone elastycznym, a przy tym wytrzymałym materiałem. Dzięki temu motocyklista jest odpowiednio chroniony przed skutkami upadku, a przy tym może swobodnie poruszać się podczas jazdy w terenie czy na torze motocrossowym. Zarówno elementy zbroi, jak i materiał je łączący zapewniają przy tym odpowiednią wentylację ciała i są odporne na ścieranie. Odpowiednio dobrane idealnie dopasowują się do ciała motocyklisty, nie tylko nie krępując ruchów, ale i zapewniając komfort jazdy.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zbroi motocyklowych w wielu rozmiarach i kształtach. Oferujemy zbroje renomowanych producentów odzieży i ochraniaczy motocyklowych, między innymi Acerbis, Modeka czy Fox. Cechy, parametry i dostępne rozmiary zbroi znajdziesz po kliknięciu na konkretny produkt.