Menu

Kamizelki motocyklowe

Producent

Rozmiar

Materiał

Płeć

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Nowoczesne kamizelki na motocykl pełnią dziś rozmaite funkcje. Najczęściej kojarzone są tu wciąż kamizelki motocyklowe skórzane, które urozmaicą wygląd twój i twojego jednośladu. Prócz nich, w Gmoto.pl znajdziesz jednak także kamizelki motocyklowe podnoszące poziom bezpieczeństwa jazdy, a nawet takie, które dadzą ci ciepło w trudnych warunkach pogodowych.

Kamizelki motocyklowe również na co dzień

Skórzane kamizelki motocyklowe to popularne urozmaicenie stroju motocyklisty. Ich ogromną zaletą jest możliwość użycia zarówno jako dodatek do stroju motocyklowego, jak i jako element ubioru po zejściu z jednośladu. W Gmoto.pl znajdziesz całą gamę takich produktów przygotowanych dla każdego fana i każdej fanki jednośladów. W ofercie mamy zarówno kamizelki skórzane męskie, jak i osobne, doskonale skrojone kamizelki skórzane damskie.

Zalety płynące z zastosowania kamizelki na motocykl

W Gmoto.pl pamiętamy, że styl to nie wszystko. Gdy chodzi o bezpieczeństwo, kamizelki dadzą ci je za pomocą wyraźnych powierzchni odbijających światło. Kamizelki odblaskowe pozwolą innym kierowcom zauważyć cię z dużej odległości i łatwo ocenić zarówno twoją pozycję, jak i prędkość, z jaką się poruszasz. W naszym sklepie znajdziesz szereg kamizelek odblaskowych, prostych i urozmaiconych o rozmaite nadruki i krój.

W końcu, podczas jazdy motocyklem ważny jest też komfort. Gdy planujesz podróż przy niskich temperaturach, zwróć uwagę na nowoczesne kamizelki podgrzewane. Dzięki wszytym panelom grzewczym podłączonym, kamizelki z ogrzewaniem dadzą ci ciepło nawet przez kilka godzin. W Gmoto.pl znajdziesz kamizelki ogrzewające firmy Capit w odpowiednim dla ciebie rozmiarze.