Menu

Spodnie motocyklowe

Producent

Rozmiar

Płeć

Materiał

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1909

Artykuły z bloga

Spodnie na każdy rodzaj motocykla

Spodnie motocyklowe podkreślają styl i chronią ciało motocyklisty.

Spodnie motocyklowe to ważny element stroju motocyklisty. Wzmocnione spodnie na motor chronią nogi przed skutkami długich podróży i upadków. Spodnie na motocykl podkreślają też styl motocyklisty i jego jednośladu, nie tylko podczas podróży motocyklem.

Jak ważne dla zdrowia motocyklisty są odpowiednie spodnie na motocykl

Odzież motocyklowa zwykle kojarzy się z kurtkami, rękawicami czy kaskiem. Wielu użytkowników pomija tu spodnie motocyklowe. Że jest to błąd, nie trzeba poważnej wywrotki. Nawet jeansy szybko doprowadzą do przewiania stawów. Nie bez powodu, rozważny motocyklista stawia więc na spodnie na motocykl.

Nawet letnie spodnie motocyklowe zapewnią ochronę przed wiatrem czy opadami. Spodnie motocyklowe uchronią też przed odpryskami kół i przedmiotami na drodze. W czasie wypadku, spodnie na motor wyraźnie zwiększą ochronę nóg przed ciężkimi obrażeniami.

Spodnie na motor to także styl i komfort podróży jednośladem

Spodnie motocyklowe to spora część odzieży i niemały wpływ na jej styl. Spodnie na motor można więc nabyć w wersji dla fanów sportu, turystyki motocyklowej czy klasycznych chopperów. Są i spodnie dla tych, którzy w mieście chcą się wyróżnić co najwyżej elegancją i jakością wykonania.

Spodnie motocyklowe na lato i nie tylko

Spodnie na motocykl łączy wykorzystanie technologii bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Różnice wynikają z potrzeb i preferencji dla danego typu jednośladu, zbieżnych z cechami i przeznaczeniem motocykli.

Spodnie motocyklowe sportowe chronią podczas szybkiej jazdy

Spodnie na motocykl sportowy powstały, by maksymalnie chronić nogi podczas szybkiej jazdy. Spodnie motocyklowe ze skóry lub tworzyw syntetycznych są wyposażane w systemy protektorów, ochraniaczy i sliderów. Zapewnia to bezpieczeństwo, wydajną wentylację i termoregulację oraz umożliwia komfortowe schodzenie „na kolano”.

Spodnie na motor chopper/cruiser łączą bezpieczeństwo ze stylem

Spodnie motocyklowe dla miłośników chopperów i cruiserów to spodnie skórzane o oldschoolowym kroju. Sznurowane, zapinane na pasek i z wieloma akcentami podkreślają klasyczny styl jednośladu. Ochronę nóg zapewniają elementy ochronne wkomponowane w krój spodni.

Jeansowe spodnie motocyklowe do korzystania z jednośladu w mieście

Jeansowe spodnie motocyklowe to doskonała opcja dla tych, którzy wykorzystują motocykl nie tylko jako hobby. Wzmocnione jeansy skutecznie chronią nogi, a jednocześnie oferują niespotykanie wygodną eksploatację. Spodnie nie wyróżniają pośród typowych jeansów. Można je nosić w pracy, na mieście, w szkole czy na uczelni.

Spodnie motocyklowe miejskie na skuter wygodne i praktyczne

Lekkie, zwykle tekstylne spodnie motocyklowe na lato i inne pory roku są dedykowane spokojnej, miejskiej jeździe. Cechuje je wysoki komfort, wygoda i dobre izolowanie od niesprzyjających warunków zewnętrznych.

Spodnie na motocykl cross i enduro przygotowane do częstych upadków na torze i w terenie

Spodnie motocyklowe cross i enduro są wytrzymałe, a przy tym nie krępują ruchów. Wykonane ze skóry z domieszką materiałów syntetycznych, świetnie sprawdzają się w ciężkim terenie lub na torze crossowym. Doskonale chronią nogi podczas wywrotek, od obtarć, uderzeń kamieni, konarów czy gałęzi. Spodnie na motor cross enduro zapewniają też wentylację i odprowadzanie wilgoci.

Spodnie na motor turystyczny dla komfortu i bezpieczeństwa na długich dystansach

Dzięki krojowi, turystyczne spodnie motocyklowe zapewniają komfortowe pokonywanie setek kilometrów. Wyprofilowanie, ergonomiczne rozmieszczenie ochraniaczy, protektorów, podpinek i wyściółek dają najwyższe walory użytkowe przy wysokim poziomie bezpieczeństwa nóg.

Spodnie na motocykl warto wyposażyć w przydatne akcesoria

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo nóg, spodnie można wyposażyć w szereg dodatków. Warte uwagi są szelki do spodni, slidery czy pasy do jeansów, a także elementy, które sprytnie urozmaicą styl tej części odzieży.

Spodnie motocyklowe sportowe, turystyczne i miejskie w wielu odmianach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz spodnie motocyklowe w wielu rozmiarach i stylach. Oferujemy spodnie motocyklowe letnie i całoroczne do motocykli sportowych, turystycznych i chopperów. Cechy i parametry spodni znajdziesz klikając na produkt.