check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Odzież odblaskowa, kamizelki odblaskowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 43
Kamizelka odblaskowa Polska rozmiar XXL - 98534
Kamizelka odblaskowa Leoshi L-XL
Kamizelka odblaskowa Buse L - 189119.L
Kamizelka odblaskowa Leoshi S-M
Kamizelka odblaskowa LED S/M do 160 cm

264,38 zł

dostawa 0 zł

Kamizelka odblaskowa LED S/M do 160 cm

Opaska odblaskowa na ramię

6,00 zł

Niedostępny

Opaska odblaskowa na ramię

stars    (1)
Kamizelka odblaskowa LS2 żółta L

124,00 zł

Niedostępny

Kamizelka odblaskowa LS2 żółta L

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Odzież odblaskowa ułatwia zauważenie motocyklisty na drodze

Motocyklowa odzież odblaskowa to gama elementów odblaskowych, które umieszczone na odzieży motocyklowej poprawiają widoczność motocyklisty w trudnych warunkach pogodowych i w nocy. Odblaskowa odzież motocyklowa ułatwia zauważenie motocyklisty przez innych uczestników w ruchu drogowym szczególnie poza obszarem zabudowanym, a przez to poprawia bezpieczeństwo jazdy jednośladem i podczas ewentualnego postoju na drodze.

Odblaskowa odzież motocyklowa uzupełnia standardowe oświetlenie

Standardowym wyposażeniem każdego jednośladu są światła odblaskowe. To głównie ich zadaniem jest odbicie światła nakierowanego na motocykl i przez to zauważenie go przez innego uczestnika ruchu. Elementy tego typu można jednak umieścić także w innych miejscach, w tym na kurtki czy kombinezony motocyklowe. Standardowym akcesorium są tu kamizelki odblaskowe na motocykl stosowane w trakcie jazdy oraz odzież ostrzegawcza odblaskowa wykorzystywana podczas postoju.

Kamizelki odblaskowe na motocykl i ich zamienniki

Jako elementy poprawiające bezpieczeństwo jazdy, kamizelki odblaskowe na motocykl są najlepiej widoczne, ale też najbardziej wpływają na wygląd motocyklisty i jego maszyny. Z tych powodów, wielu motocyklistów wybiera mniejsze elementy odblaskowe do odzieży naklejane osobno lub w formie złożonych pasków. Naklejki, paski czy taśma odblaskowa na odzież pozwalają zachować pierwotny styl odzieży, co jest cenione szczególnie przez miłośników klasycznych jednośladów.

Czego wymaga dobra odzież odblaskowa?

Bez względu na typ, motocyklowa odzież odblaskowa wymaga dokładnego doboru do jej użytkownika. Błąd nie tylko sprawi, że odblaskowa odzież na motocykl nie spełni swojej funkcji, ale też zaburzy przepływ powietrza wokół motocyklisty, a przez to komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z tych samych powodów należy pamiętać, że odzież ostrzegawcza odblaskowa służy jedynie do poprawienia widoczności motocyklisty podczas postoju, a nie do jazdy motocyklem.

Motocyklowa odzież odblaskowa i ostrzegawcza różnego typu w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości elementy odblaskowe do odzieży różnego typu. Oferujemy wodoodporne, wzmocnione kamizelki odblaskowe na motocykl przygotowane do jazdy jednośladem, paski odblaskowe i nowoczesne szelki, a także odblaskowe kamizelki ostrzegawcze do użycia podczas postoju. Cechy i parametry danego odblasku znajdziesz klikając na produkt.