Menu

Kominiarki, kołnierze i chusty

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 326

Kominiarka motocyklowa

14,10 zł

Kominiarka motocyklowa

            (81)

Kominiarka motocyklowa kocie oczy

13,90 zł

Kominiarka motocyklowa kocie oczy

            (11)

Kominiarka motocyklowa Oxford z dużym otworem

26,96 zł

Kominiarka motocyklowa Oxford z dużym otworem

            (3)

Kołnierz ocieplający osłona szyi Modeka 608

59,00 zł

Kołnierz ocieplający osłona szyi Modeka 608

            (3)

Artykuły z bloga

Kominiarki, kołnierze i chusty świetnie uzupełniają ochronę głowy w trakcie jazdy

Kominiarki motocyklowe, kołnierze czy chusty motocyklowe to świetny sposób na ochronę twojej głowy i szyi przed skutkami nieprzyjemnej pogody. Odpowiednio dopasowana kominiarka na motor da komfort i bezpieczeństwo jazdy w chłodzie, upale czy przy silnym wietrze. Choć często traktowane jako dodatek do ubioru, w praktyce nawet proste chusty i kołnierze powinny być standardową częścią stroju każdego motocyklisty.

Kominiarki motocyklowe zwiększają komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy

Zależnie od typu wykorzystywanego kasku motocyklowego, kominiarki na motor mogą być głównym elementem chroniącym przed temperaturą i wilgocią lub tylko uzupełniać właściwości danego kasku. Wykonana ze specjalnych materiałów kominiarka termoaktywna motocyklowa zwiększy ochronę głowy i szyi przed wyziębieniem, a w upalne dni zapobiegnie poparzeniom słonecznym i spoceniem. Wszystko to poprawia nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim jej bezpieczeństwo, nie pozwalając na pogorszenie sprawności kierowcy.

Kominiarki na motor praktyczne i przydatne nie tylko do jazdy motocyklem

Nawet, jeśli masz kask motocyklowy wyposażony w specjalną wyściółkę, kominiarka motocyklowa zmniejszy potrzebę i zaoszczędzi problemów z częstym wypinaniem i czyszczeniem wnętrza kasku. Jej zalety możesz zresztą zastosować nie tylko podczas jazdy jednośladem. Kaski i ochrona głowy przed temperaturą czy wilgocią są stosowane przy wielu sportach, przez co kominiarki motocyklowe przydadzą się choćby zimą.

Chusty motocyklowe i kołnierze dla ochrony i urozmaicenia wyglądu

Zamiast kominiarki, podczas jazdy motocyklem można też zastosować specjalne chusty i kołnierze motocyklowe. Kołnierz ochronny dla motocyklisty to dobry sposób na ochronę twojej szyi i karku przed wiatrem czy rażącym słońcem. Kołnierz wiatroodporny nie musi być też zdejmowany za każdym razem, gdy zatrzymujesz się na tankowanie. Podobnie, jak kominiarka czy kołnierz motocyklowy, działają też chusty na motocykl. Wykonane z materiałów przygotowanych pod warunki jazdy motocyklem, chusty są też często urozmaicone wzorami i dzięki temu podkreślają wygląd motocyklisty.

Rozmaite chusty, kołnierze i kominiarki na motor w Gmoto.pl

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie motocyklowym pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. W Gmoto.pl znajdziesz kominiarki na motor, kołnierze i chusty wykonane z oddychających, specjalnie wyselekcjonowanych i przyjemnych w dotyku materiałów. Oferujemy je w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu niebanalnie uzupełnisz swój motocyklowy ubiór.