Menu

Wyprzedaż

Opinie o produktach

Aliaksei Venski

2023-05-16, 10:43

Bardzo podoba mi się ta kurtka, w podsumowaniu ma 3 warstwy, 2 z nich można odpiąć. Więc ta kurtka może być noszona 3 sezony oprócz zimy bez wątpienia. Przetestowałem wiele kurtek z przedziału cenowego ~120$ - ~800$ i ta okazała się najlepsza pod względem dopasowania do ciała. Ogromna ilość wlotów wentylacyjnych, więc nie będziesz się topił latem, testowane w jeździe do Albanii, tam było +34C. Tylko jeden minus całego zestawu rebelhorn hardy II - to rozmiarówka spodni z kompletu, powinno się o 2 rozmiary mniej niż kurtki. Mam więc kurtkę L i spodnie S. Sama kurtka jest więc po prostu rewelacyjna.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Andrzej KOSZ

2023-05-21, 13:30

Rękawice motocyklowe Rebelhorn Thug II są wykonane z koziej skóry. Te kozy nie przypuszczały nawet jaką przysługę oddadzą motocyklistom. Rękawice są rewelacyjne: ciepłe, ale przewiewne, miękkie, ale wytrzymałe i chroniące dłonie.Wszelkie usztywnienia nie powodują ograniczeń w ruchomości palców i stawów.Kto tarł dłonią po asfalcie(czego nie polecam) na pewno doceni te świetne rękawice chroniące palce i dłonie. Można w nich swobodnie operować manetką gazu,jak i pisać smsy na smartfonie dzięki specjalym nakładkom na palec wskazujący. Nie można nimi tylko...dłubać w nosie. POLECAM!!

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Michał

2023-02-15, 20:25

Kultowy Valentino R…..Nie pierwsza z serii, aczkolwiek bardzo ciekawa. Super zdobienia i odcienie. Nosi się bardzo wygodnie. Każdy zwraca uwagę na tą czapkę . Dla fanów VR 46 musi have.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Martyna

2023-02-01, 12:02

Kominiarka dobrze wykonana żadne nitki nie wystają ale materiał nie jest za dobrej jakości trochę sztuczny i śliski plus tego śliskiego materiału jest taki że dobrze zakłada się kask.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Krzysztof

2023-02-15, 09:01

Na moich starych ubraniach tekstylnych z Modeki zero efektów, woda wesoło ciekła. Obstawiam luźny splot od używania jednak 6-7 lat. Na Rękawiczkach było trochę lepiej.

Estetyka:          
Jakość materiałów:          
Dopasowanie:          

Opinia wiarygodna

Odzież motocyklowa

Dobra odzież motocyklowa łączy w sobie trzy kluczowe cechy: funkcjonalność, wytrzymałość i styl. Każda z tych cech ma swoje znaczenie. Funkcjonalność zapewni ci komfort podróżowania nawet w najtrudniejszych warunkach jazdy. Wytrzymałość da ci bezpieczeństwo w sytuacji, w której nigdy nie chcielibyśmy się znaleźć, a styl połączy cię z motocyklem i pozwoli w pełni cieszyć się naszym jednośladem.

Najlepsza odzież motocyklowa - komfort i bezpieczeństwo

W Gmoto.pl wiemy, że komfort i swoboda ruchów podczas jazdy to podstawa. Jest to niezbędne choćby ze względu na nieprzewidywalne warunki drogowe i pogodowe. Dobre ubrania motocyklowe zapewniają wysoki komfort jazdy mimo deszczu, wiatru czy niskiej lub wysokiej temperatury, a także przy jeździe na drogach czy bezdrożach, które musisz lub chcesz pokonać swoim jednośladem. Stawiamy więc na ubranie motocyklowe wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane specjalnie dla potrzeb motocyklistów takich, jak ty.

W wielu miejscach funkcjonalność łączy się z bezpieczeństwem. Odpowiedni krój i materiał ubrania na motor da ci komfort jazdy i swobodę ruchów, które w niebezpiecznej sytuacji pozwolą ci wcześnie zareagować i uniknąć wypadku czy choćby wywrotki. Przed ich skutkami ochroni cię natomiast materiał odpowiednio wytrzymały, odporny na ścieranie, rozdarcia i pęknięcia, a także umieszczone w kluczowych miejscach ubrania na motocykl wzmocnienia. W Gmoto.pl znajdziesz więc wytrzymałe ubranie na motocykl, a także wszelkie rodzaje ochraniaczy i osłon na różne części ciała motocyklisty.

Ubrania motocyklowe z charakterem specjalnie dla Ciebie

W Gmoto.pl wiemy też, jak ważny dla ciebie jest styl. Ciuchy motocyklowe muszą być bezpieczne i komfortowe, ale chcesz je też dopasować do stylu twojego, twojego jednośladu i częstości jazdy. U nas znajdziesz zarówno odzież tekstylną adresowaną do motocyklowych turystów i fanów bezdroży, skórzaną dla właścicieli chopperów, jak i stylowe kombinezony dla amatorów szybkiej jazdy. Z łatwością dobierzesz do nich buty czy rękawice, a także odzież przeciwdeszczową, pasy nerkowe, kominiarki i kołnierze, które przydadzą ci się na długich trasach czy wczesną wiosną i późną jesienią.

W naszym sklepie motocyklowym Gmoto.pl znajdziesz więc wszystko, czego potrzebujesz by skompletować swój wymarzony strój motocyklowy. Funkcjonalność, wytrzymałość i indywidualny styl zapewni odzież na motor wykonana przez znanych na rynku producentów, między innymi Buse, FOX, Kobi, Oxford czy Shima. Wybrana u nas kurtka, spodnie, kombinezon, a także buty, rękawiczki, kominiarki i najróżniejsze akcesoria sprawi, że będziesz mógł cieszyć się jazdą swoim jednośladem przez długi czas i w każdych warunkach.