Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Portfel motocyklisty z cechami przydatnymi nie tylko podczas jazdy

Niewielki portfel łączy kwestie techniczne ze stylem. Widać to szczególnie w przypadku motocyklistów, których wymogi zarówno co do wytrzymałości, jak i wyglądu, są nierzadko bardzo wysokie. Pośród szeregu akcesoriów wykorzystywanych na co dzień, motocykliści znajdą więc także portfele o świetnym rozplanowaniu kieszeni, odpowiednio wytrzymałe, a także doskonale komponujące się i wyróżniające swój motocyklowy styl.

Wśród portfeli znajdziesz zarówno stylowe, skórzane portfele dla fanów chopperów, jak i wykonane z materiałów syntetycznych produkty dla miłośników jazdy szybkiej czy terenowej. Bez względu na styl, każdy z nich zaoferuje najwyższą jakość materiałów i wykonania oraz mocne zabezpieczenia przed nieplanowanym otwarciem. Duże kieszenie pozwolą trzymać w nim mnóstwo akcesoriów, od dokumentów, przez karty kredytowe, po gotówkę i drobnicę, a wzmocnienia i uchwyty pozwolą dodatkowo połączyć je z odzieżą, nie tylko tą typowo motocyklową.

Portfele dla motocyklistów skórzane i materiałowe w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szereg portfeli do użytku codziennego dla posiadaczy i miłośników jednośladów. Oferujemy stylowe, wytrzymałe portfele skórzane i materiałowe, osobne i z akcesoriami typu łańcuchy. Informacje o danym portfelu znajdziesz klikając na produkt lub kontaktując się z naszym ekspertem, który pomoże ci wybrać portfel spełniający twoje wymagania.