Menu

Akcesoria do spodni motocyklowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 96

Szelki do spodni

199,00 zł

Szelki do spodni

            (4)

Artykuły z bloga

Akcesoria do spodni to szereg praktycznych elementów związanych z użytkowaniem spodni motocyklowych. Akcesoria pozwalają zarówno poprawić komfort jazdy, głównie przez przeciwdziałaniu ruchom spodni na ciele motocyklisty, jak i uchronić elementy spodni i części ciała przed skutkami typowymi dla szybkiego pokonywania zakrętów.

Akcesoria do spodni motocyklowych dla wygody i bezpieczeństwa

Do pierwszych należą przede wszystkim paski i szelki do spodni motocyklowych. Często uniwersalne i możliwe do wykorzystania także poza motocyklem, szelki stabilizują pozycję spodni motocyklowych i nie dopuszczają do zmiany ich pozycji na ciele motocyklisty podczas jazdy. Szelki są przydatne szczególnie osobom o niższym wzroście czy też większej wadze, dla których typowe rozmiary i kształty spodni motocyklowych nie wystarczają, by utrzymać spodnie na właściwym miejscu.

W kwestii bezpieczeństwa, najpopularniejszym akcesorium do spodni są natomiast ślizgi do spodni motocyklowych. Znane też jako slidery kolanowe, elementy montowane na kolanach pozwalają pokonywać zakręty w złożeniu bez uszkodzenia spodni, a tym bardziej kolan, a także chronią te części ciała w razie wywrotki.

Wytrzymałe i praktyczne ślizgi i szelki do spodni motocyklowych

W naszej ofercie dostępne są rozmaite akcesoria do spodni renomowanych producentów. Oferujemy wysokiej jakości szelki i paski oraz wytrzymałe ślizgi w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Cechy i parametry danego akcesorium są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.