Menu

Bluzy cross i enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 779

Artykuły z bloga

Bluzy cross i enduro to część ubioru, dzięki której każdy crossowiec może podkreślić swój indywidualny styl przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. U nas możesz postawić zarówno na bluzę monochromatyczną, jak i na oryginalne połączenia kolorów. Bez względu na styl, nasza bluza na motor cross i enduro zapewni ci bezpieczeństwo i wygodę dzięki najlepszym materiałom, krojom i wzmocnieniom.

Bluzy Cross i Enduro w sklepie gmoto.pl

Nasze bluzy enduro i cross są szyte z materiałów odpornych na rozdarcia, dziurawienie, a także najróżniejsze warunki pogodowe. U nas masz gwarancję, że twoja bluza cross i enduro nie wyblaknie na słońcu, a jej elementy nie spiorą się dzięki specjalnym metodom nadruku. Bluza motocyklowa enduro i cross z Gmoto.pl oddycha i doskonale odprowadza wilgoć, przez co zapewni ci komfort jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

W naszym asortymencie dostępna jest bluza enduro i cross męska, damska i dziecięca w różnych rozmiarach. Mamy bluzy motocyklowe renomowanych producentów. Nasza bluza Fox czy Shift sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda motocrossu, niezależnie czy startujesz w zawodach, czy jeździsz hobbystycznie.