Części do Kymco

Najpopularniejsze modele

motocykle Kymco - logo

Charakterystyka marki

Kymco to znana i największa tajwańska firma produkująca motocykle, skutery i quady nie tylko na europejski rynek. Firma ta, której pełna nazwa brzmi Kwang Yang Motor Company to obecnie aż 7 fabryk, które zatrudniają ponad 4 tysiące pracowników. To właśnie przede wszystkim ich zaangażowanie i pasja pozwoliły firmie na osiągnięcie sukcesu i zdobycie tak dużej popularności. Obecnie co roku z taśm produkcyjnych zjeżdża około 700 000 pojazdów marki Kymco. Firma posiada centra dystrybucyjne w prawie 90-ciu krajach świata, gdzie zdobywa co raz większą popularność, często wygrywając z konkurencją.

Co sprawia, że Kymco cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników jednośladów?

  • Przede wszystkim cechą wyróżniającą tą markę jest bezpieczeństwo. Z troski o swoich klientów każdy nowy model, który jest wprowadzany na rynek przechodzi długi, wielomiesięczny test wytrzymałości. Test ten ma na celu zwiększenie niezawodności  pojazdu jak również wykrycie i wyeliminowanie wszelkich ewentualnych wad i niedociągnięć produkcyjnych.  Na uwagę zasługuje fakt, ze firma dysponuje swoim torem do testów jak i laboratorium, gdzie powstają nowe modele. W czasie testów szczególną uwagę zwraca się na takie elementy jak hamulce czy zawieszenie, które to w szczególności odpowiadają na bezpieczeństwo użytkownika pojazdu.
  • Motocykle jak i inne pojazdy wyjeżdżające z fabryk firmy Kymco zwracają swoją stylistyką, która zdecydowanie je wyróżnia na rynku. Firma współpracuje z najlepszymi stylistami, tak by dostosować się do europejskich odbiorców nie tylko wyglądem, ale również wielkością i ergonomią pojazdów.
  • Firma stawia na jakość i niezawodność, dlatego praktycznie wszystkich części i elementy produkuje we własnych fabrykach, stosując nowoczesne technologie. Stąd pewność integracji poszczególnych zespołów. Ponadto współpracuje z innymi producentami takimi jak np. Bosh czy Bando, które są na rynku synonimem wysokiej jakości.

Wszystkie modele Kymco

Poniżej znajduje się lista modeli Kymco do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Yager

Agility

AK

Beat&Win

Bet &Win

BJW

Calypso

CK

Cobra

Curio

CX

Dink

DJ

DJR

Downtown

DY

Filly

G-Dink

G5

Grand Dink

Grumbler

Heroism

K-Pipe

K-XCT

K12

KB

Like

Looping

Maxxer

Miler

Mongoose

Movie

Mxer

MXU

Myroad

New Dink

New Downtown

New Grand Dink

New People

New Sento

New Super Dink

Nexxon

People

Pulsar

Scout

Sento

Sniper

Super 8

Super 9

Super Dink

Top Boy

UXV

Venox

Visar

Vitality

X-Town

Xciting

Yager/Spacer

Yup

ZX

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe