Motocykle Kymco

Charakterystyka marki

Kymco to znana i największa tajwańska firma produkująca motocykle, skutery i quady nie tylko na europejski rynek. Firma ta, której pełna nazwa brzmi Kwang Yang Motor Company to obecnie aż 7 fabryk, które zatrudniają ponad 4 tysiące pracowników. To właśnie przede wszystkim ich zaangażowanie i pasja pozwoliły firmie na osiągnięcie sukcesu i zdobycie tak dużej popularności. Obecnie co roku z taśm produkcyjnych zjeżdża około 700 000 pojazdów marki Kymco. Firma posiada centra dystrybucyjne w prawie 90-ciu krajach świata, gdzie zdobywa co raz większą popularność, często wygrywając z konkurencją.

Co sprawia, że Kymco cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników jednośladów?

  • Przede wszystkim cechą wyróżniającą tą markę jest bezpieczeństwo. Z troski o swoich klientów każdy nowy model, który jest wprowadzany na rynek przechodzi długi, wielomiesięczny test wytrzymałości. Test ten ma na celu zwiększenie niezawodności  pojazdu jak również wykrycie i wyeliminowanie wszelkich ewentualnych wad i niedociągnięć produkcyjnych.  Na uwagę zasługuje fakt, ze firma dysponuje swoim torem do testów jak i laboratorium, gdzie powstają nowe modele. W czasie testów szczególną uwagę zwraca się na takie elementy jak hamulce czy zawieszenie, które to w szczególności odpowiadają na bezpieczeństwo użytkownika pojazdu.
  • Motocykle jak i inne pojazdy wyjeżdżające z fabryk firmy Kymco zwracają swoją stylistyką, która zdecydowanie je wyróżnia na rynku. Firma współpracuje z najlepszymi stylistami, tak by dostosować się do europejskich odbiorców nie tylko wyglądem, ale również wielkością i ergonomią pojazdów.
  • Firma stawia na jakość i niezawodność, dlatego praktycznie wszystkich części i elementy produkuje we własnych fabrykach, stosując nowoczesne technologie. Stąd pewność integracji poszczególnych zespołów. Ponadto współpracuje z innymi producentami takimi jak np. Bosh czy Bando, które są na rynku synonimem wysokiej jakości.

Pozostałe modele Kymco

Poniżej znajduje się lista modeli Kymco do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
D
F
G
H
K
L
M
N
P
S
T
U
V
X
Y
Z
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe