check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria do plecaków

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 43
Zbiornik na wodę 3L Kriega Hydrapak

298,00 zł

dostawa 0 zł

Zbiornik na wodę 3L Kriega Hydrapak

Ustnik do camelbag Acerbis - 0022891.
Klamra plastikowa - 228654
Adapter rzep Hydro TL38 do plecaka R25
 - USWE101024

75,00 zł

Niedostępny

- USWE101024

Przeglądaj według producenta

Akcesoria do plecaków motocyklowych dla poszerzenia funkcji plecaka

Plecak motocyklowy to praktyczny sposób na transport motocyklem najróżniejszego typu bagażu. Plecak przydaje się szczególnie w mieście, gdzie chcielibyśmy w tej samej torbie przetransportować rzeczy motocyklem i już po zaparkowaniu. Obecność torby przy ciele motocyklisty daje jednak jeszcze więcej możliwości. A nawet, jeśli plecak nie jest standardowo wyposażony w te funkcje, można je dołączyć wykorzystując rozmaite akcesoria do plecaków.

Akcesoria do plecaka przydatne szczególnie przy ostrej i długiej jeździe

Najpopularniejsze akcesoria do plecaka to te związane z użyciem plecaka jako źródła napoju podczas jazdy. Wykorzystując specjalne dodatki do plecaka, z plecaka motocyklowego można stworzyć camelbag dostarczający nam płyny bez potrzeby zatrzymania się czy nawet ruchu ręką. Funkcję tą doskonale znają miłośnicy jazdy terenowej i długich dystansów, gdzie uzupełnianie płynów jedynie podczas postoju znacznie pogarszałoby komfort i frajdę z jazdy.

Dodatki do plecaka także dla polepszenia innych jego cech

Akcesoria do plecaków nie kończą się jednak tylko na zbiornikach na wodę. Oferta jest tu o wiele szersza i zawiera standardowe i dodatkowe klamry, adaptery, a nawet dodatkowe elementy wzmacniające konstrukcję plecaka i przez to bezpieczeństwo motocyklisty. Szczególnie te ostatnie dodatki do plecaków należy dobierać ściśle do danych przedmiotów, a także wystrzegać się elementów zużytych czy uszkodzonych.

Przydatne i praktyczne akcesoria do plecaków w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria do plecaków cenionych producentów akcesoriów i plecaków motocyklowych. Oferujemy praktyczne zbiorniki na płyny o różnej objętości, elementy związane z dostarczeniem płynu do ust motocyklisty, a także rozmaite dodatki do plecaka wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Cechy i parametry akcesoria do plecaka znajdziesz po kliknięciu na produkt.