Menu

Torby narzędziowe do motocykli

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 58

Torba worek na narzędzia Kriega Tool Roll

197,00 zł

Torba worek na narzędzia Kriega Tool Roll

            (2)

Torba na narzędzia Fox Black OS

139,00 zł

Niedostępny

Torba na narzędzia Fox Black OS

Torba na narzędzia Givi T515

139,00 zł

Niedostępny

Torba na narzędzia Givi T515

Torba narzędziowa Progrip na pas

147,00 zł

Niedostępny

Torba narzędziowa Progrip na pas

Torby narzędziowe do bezpiecznego transportu przydatnych narzędzi

Torba narzędziowa do motocykla to torba motocyklowa przygotowana specjalnie do transportu szeregu narzędzi wykorzystywanych przy motocyklu. Torba na narzędzia pozwala wozić narzędzia bez ryzyka uszkodzenia ich lub uszkodzenia przez nie elementów motocykla. Osobne torby narzędziowe do motocykli przydają się szczególnie podczas jazdy terenowej.

Torba narzędziowa do motocykla chroni narzędzia, motocykl i użytkownika

Narzędzia do motocykli, przynajmniej te podstawowe, warto by mieć pod ręką przy każdej wyprawie jednośladem. Często jednak kierowca nie ma gdzie ich umieścić, a nawet jeśli ma, to bez odpowiedniego zabezpieczenia, luźno wożone narzędzia mogą uszkodzić elementy kufra, sakwy czy samego motocykla. Z tych powodów, do przewożenia narzędzi stworzono specjalne torby narzędziowe dla motocyklistów. Odpowiedni wzmocniona i z wydzielonymi miejscami na konkretne typy przedmiotów torba na narzędzia eliminuje ryzyko uszkodzenia bagażnika czy jednośladu.

Torba na narzędzia montowana często w nietypowych miejscach

Osobna torba narzędziowa do motocykla często jest też przygotowana do montażu w nietypowym miejscu. Taka torba narzędziowa może być umieszczona na biodrze lub udzie motocyklisty, albo też błotniku motocykla. Dzięki temu, narzędziówka motocyklowa nie wymaga stelażu czy podpory lub otwierania kufra czy sakwy w razie potrzeby użycia któregoś z narzędzi. Torba narzędziowa przydają się szczególnie miłośnikom jazdy terenowej, którzy użycie bagażników motocyklowych ograniczają do niezbędnego minimum.

Specjalne torby narzędziowe do motocykli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz torby narzędziowe cenionych producentów akcesoriów motocyklowych do bagażu, w tym Kriega, Givi czy SW-Motech. Oferujemy torby narzędziowe dla motocyklistów przygotowane do instalacji zarówno w wolnych przestrzeniach przy motocyklu, jak i przy ciele motocyklisty. Cechy i parametry danej torby znajdziesz po kliknięciu na produkt.