Menu

Gogle cross/enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1174

Artykuły z bloga

Gogle cross enduro i akcesoria niezbędne w terenie i na torze motocross

Jazda w terenie czy na torze motocrossowym to częste wywrotki i uderzenia w rozmaite przeszkody. Kaski enduro cross mają więc specyficzną konstrukcję. Ich specyfika utrudnia montaż typowej szyby, dlatego typowym elementem ochrony głowy są gogle cross enduro. Gogle do kasku enduro cechuje wytrzymała, odporna na zarysowania szyba, komfortowa gąbka i wydajna wentylacja. Tak wyposażone gogle cross zapewnią bezpieczeństwo i komfort w najtrudniejszych warunkach.

Gogle na crossa to szeroka, wytrzymała szyba ze zrywkami

Gogle na crossa to przede wszystkim szyba. Lekka i wytrzymała chroni oczy i twarz przed przeszkodami i brudem, a odporna na zarysowania pozwala wykorzystywać gogle motocross przez dłuższy czas. Aby jeszcze zwiększyć tą wytrzymałość, gogle enduro cross są wyposażone w zrywki i roll-offy. Dzięki nim można zerwać uszkodzoną warstwę w razie zarysowania lub szybko wyczyścić zabrudzoną powierzchnię szyby.

Odpowiednie gogle enduro cross zapewniają doskonałą widoczność

Dobre gogle na crossa to także duża powierzchnia szyby. Dzięki niej można wcześnie zauważyć przeszkody i obrać najlepszą drogę. Wybierając gogle na enduro trzeba uwzględnić nie tylko ich wytrzymałość, ale i dopasowanie do kasku. Nawet najlepsze gogle motorcrossowe nie sprawdzą się, jeśli nie będą pasowały do kasku. Kolejną kwestią są warstwy chroniące przed słońcem. Gogle cross lustrzane, przyciemniane lub , wymienne szyby dadzą lepszą widoczność w bezchmurny dzień.

Gogle motocyklowe enduro cross to także komfort i wentylacja

Gogle do enduro to nie tylko szyba, ale i rama. Gogle cross muszą pewnie przylegać do twarzy motocyklisty i zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza. Liczą się tu wloty powietrza i gąbka, a nawet pasek trzymający gogle cross. Musi być on mocny i elastyczny, by gogle cross enduro stale przylegały do twarzy i nie zsuwały się podczas jazdy.

Najlepsze gogle motocross i enduro w wielu odmianach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz gogle enduro i cross zapewniające doskonałą widoczność i komfort jazdy. Oferujemy gogle na cross i enduro cenionych producentów, w tym Lazer, Leoshi, FOX czy Scott, a także rozmaite akcesoria do gogli. Ich cechy i parametry znajdziesz klikając na produkt.