Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 24

Uchwyt transportowy Abus SH 37 czarny

118,00 zł

Uchwyt transportowy Abus SH 37 czarny

            (1)

Warto zainwestować w dodatkowe akcesoria do blokad motocyklowych

Akcesoria do blokad motocyklowych to grupa elementów związanych z pracą i użyciem typowych zabezpieczeń antykradzieżowych do motocykli. W zależności od typu blokady, akcesoria do blokad ułatwią jej transport, uchronią blokady motocyklowe przed nieodpowiednim wykorzystaniem lub przywrócą jej pierwotne właściwości. Akcesoria do blokad motocyklowych są spotykane szczególnie w przypadku blokad wyżej klasy.

Akcesorium do blokad zwykle związane z konkretnym typem blokady

Akcesoria do blokad można podzielić ze względu na funkcję, ale i typy blokad, do których są przygotowane. Zwykle te dwie cechy są ze sobą ściśle związane. W przypadku niewielkich blokad typu disc lock niewyposażonych w alarm, popularnym dodatkiem są tak zwane przypominacze. Zakładane na blokadę tarczy hamulcowej i kierownicę spirale w jaskrawym kolorze łatwo zwrócą uwagę motocyklisty i przypomną o blokadzie założonej na tarczę hamulcową.

Akcesoria do blokad konkretnego typu także w kwestii transportu

Podział ze względu na typ blokady jest widoczny także w przypadku akcesoriów do transportu. Duże, masywne U-locki wymagają solidnego uchwytu, mniejsze blokady tarcz można umieścić w specjalnej saszetce lub niewielkim uchwycie na kierownicy. Akcesoria do blokad to także specjalne sakwy przygotowane do bezpiecznego przewożenia ciężkich łańcuchów.

Specjalne akcesoria do blokad motocyklowych dla utrzymania ich sprawności

Akcesoria do zabezpieczeń motocyklowych to w końcu rozmaite produkty związane z ich zużyciem i uszkodzeniem. Można tu spotkać baterie do blokad z alarmem czy pilotów, odrdzewiacze czy nawet nowe elementy blokad, piloty lub śruby do mocowania kotwy. Ich wykorzystanie pozwoli zachować pierwotne cechy blokady, a przez to skutecznie uchronić motocykl przed kradzieżą.

Akcesoria do blokad motocyklowych różnych typów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria do zabezpieczeń różnych typów. Oferujemy akcesoria do blokad motocyklowych uwidaczniające obecność blokady, umożliwiające ich bezproblemowy transport, a także utrzymanie w dobrym stanie. Cechy i parametry danego akcesorium są dostępne po kliknięciu na produkt.