Menu

Spirale przeciwkradzieżowe dla motocykli

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 113

Przypominacz Kovix KC002 pomarańczowy

12,00 zł

Przypominacz Kovix KC002 pomarańczowy

            (1)

JMT linka przypominajaca do blokady tarczy

36,80 zł

JMT linka przypominajaca do blokady tarczy

            (2)

Spirala antykradzieżowa to przydatne zabezpieczenie dodatkowe

Linka i spirala antykradzieżowa to typ prostego, mechanicznego zabezpieczenia pojazdów przed kradzieżą. Ze względu na konstrukcję, spirale przeciwkradzieżowe są popularnym zabezpieczeniem rozmaitych jednośladów, w tym motocykli. Choć niezalecana jako pojedyncze zabezpieczenie jednośladu, niewielka i łatwa w transporcie spirala antykradzieżowa świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie dodatkowe lub do zabezpieczenia przed kradzieżą akcesoriów wykorzystywanych przez motocyklistów.

Spirale antykradzieżowe wykorzystywane jako zabezpieczenia dodatkowe

Linka, a przede wszystkim spirala antykradzieżowa to typowy przykład mechanicznego zabezpieczenia przed kradzieżą, który przytwierdza pojazd do elementu zewnętrznego. Złożona ze splotu wytrzymałych linek, spirala antykradzieżowa często wystarczy do zabezpieczenia jednośladu w uczęszczanych miejscach. Problem pojawia się, gdy złodziej może niezauważalnie uszkodzić zabezpieczenie. Tak sami producenci, jak i testy rozmaitych produktów wskazują, że typowa spirala antykradzieżowa jest stosunkowo łatwa do uszkodzenia.

Z tego względu spirale przeciwkradzieżowe warto stosować raczej jako zabezpieczenie dodatkowe. Proponowanym układem jest tu choćby spirala antykradzieżowa dołączona do blokady tarczy. W takim układzie spirala przeciwkradzieżowa będzie właśnie tym zabezpieczeniem, które nie pozwoli na widoczne przeniesienie motocykla w inne miejsce.

Do czego jeszcze przyda się spirala przeciwkradzieżowa?

Obok dodatkowego zabezpieczenia motocykla, spirala antykradzieżowa przydaje się także jako ochrona przed kradzieżą elementów związanych z jazdą motocyklem. Odpowiednio dobrany produkt pozwala połączyć na przykład kaski z ramą.

W tej formie, spirala przeciwkradzieżowa często wystarcza do zabezpieczenia kasków czy innych przedmiotów na parkingu. Elastyczność, niewielka masa i wymiary zabezpieczenia sprawia natomiast, że spirala antykradzieżowa jest łatwa w transporcie nawet bez elementów do bagażu.

Mocna spirala antykradzieżowa w wielu odsłonach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz spirale antykradzieżowe renomowanych producentów, na czele z firmą Abus. Oferujemy spirale przeciwkradzieżowe różnej długości i średnicy, zarówno osobne, jak i wyposażone w specjalny element zwijający. Cechy, parametry i inne informacje o danej spirali znajdziesz klikając na konkretny produkt.