Menu

Łańcuchy przeciwkradzieżowe do motocykli

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Łańcuchy przeciwkradzieżowe solidnym zabezpieczeniem motocykla przed kradzieżą

Łańcuchy przeciwkradzieżowe to jedne z najpopularniejszych typów zabezpieczeń stosowanych przy motocyklach. Łączący prostotę konstrukcji z wytrzymałością i elastycznością, łańcuch przeciwkradzieżowy skutecznie uchroni przed kradzieżą praktycznie każdy typ motocykla. Choć nie są elementami bez wad, solidne łańcuchy przeciwkradzieżowe są zalecane do wykorzystania nawet w miejscach o dużym ryzyku kradzieży.

Łańcuch przeciwkradzieżowy spełnia wymagania typowego motocyklisty

Swoją popularność, łańcuch antykradzieżowy zawdzięcza spełnieniu typowych wymagań stawianych zabezpieczeniom przez posiadaczy motocykli. Z jednej strony, łańcuchy antykradzieżowe są wykonywane z materiałów niezwykle wytrzymałych, odpornych na rozmaite próby uszkodzenia. Trudne do przecięcia, skutecznie zabezpieczają motocykl przed przestawieniem go w inne miejsce. Z drugiej, łańcuchy przeciwkradzieżowe są proste w obsłudze i względnie elastyczne, dzięki czemu można je stosować przy różnych typach jednośladów i łatwo je przetransportować w typowym bagażniku.

Solidne łańcuchy przeciwkradzieżowe ciężkie i nie zawsze wykorzystywane

Do wad, jakie posiadają łańcuchy przeciwkradzieżowe, zalicza się przede wszystkim ich masę i objętość. W przypadku największych łańcuchów, jego transport w motocyklu staje się wyraźnie trudniejszy i może wpłynąć na komfort jazdy. Łańcuch przeciwkradzieżowy wymaga też solidnego elementu mocowania. Przy jego braku, nie w każdym miejscu rozwiązaniem będzie kotwa motocyklowa.

Co jeszcze należy wiedzieć wybierają łańcuch przeciwkradzieżowy?

Przy użyciu łańcucha należy też pamiętać o odpowiednim zamocowaniu go przy motocyklu. Częstym błędem jest tu łączenie łańcucha z kołem, a nie integralną częścią samego jednośladu. Solidny i trwały łańcuch przeciwkradzieżowy nie zawsze jest też wyposażony we własne zapięcie. W takim przypadku, niezbędny jest zakup osobnej, równie wytrzymałej kłódki.

Solidne łańcuchy przeciwkradzieżowe w różnych odmianach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe łańcuchy przeciwkradzieżowe cenionych producentów zabezpieczeń, w tym Abus, Kovix czy Oxford. Oferujemy łańcuch przeciwkradzieżowy w wersji bez i z kłódką lub zintegrowanym zapięciem, w tym wyposażonym w alarm. Cechy i parametry danego łańcucha są dostępne po kliknięciu na produkt.