Menu

Blokady tarczy hamulcowej z alarmem

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 83

Blokada hamulca tarczowego z alarmem KOVIX KD6 pomarańczowa

185,00 zł

Niedostępny

Blokada hamulca tarczowego z alarmem KOVIX KD6 pomarańczowa

            (2)

Blokada tarczy z alarmem wersja alarmu ON czarna

125,83 zł

Niedostępny

Blokada tarczy z alarmem wersja alarmu ON czarna

            (1)

Blokada tarczy hamulcowej z alarmem KOVIX KS6 żółta

169,00 zł

Niedostępny

Blokada tarczy hamulcowej z alarmem KOVIX KS6 żółta

            (1)

Blokady tarczy hamulcowej z alarmem wyraźnie zwiększają bezpieczeństwo

Disc lock z alarmem to blokada tarczy hamulcowej dodatkowo wyposażona w układ z sygnałem dźwiękowym. Blokada tarczy hamulcowej z alarmem nie tylko stanowi dodatkowe zabezpieczenie przeciwkradzieżowe, ale i nie dopuszcza uszkodzenia blokady przez użytkownika motocykla.

Disc lock z alarmem dla lepszej ochrony motocykla przed kradzieżą

Motocyklowe disc locki to popularne zabezpieczenie motocykla. Niewielka blokada montowana na tarczy hamulcowej nie pozwala na pełny obrót kołem, a przez to utrudnia przeprowadzenie motocykla w inne miejsce. Standardowy disc lock jest też trudny do usunięcia i często grozi uszkodzeniem innych elementów motocykla. Blokada tarczy hamulcowej z alarmem dodaje tu sygnał dźwiękowy, który zasygnalizuje próbę przeniesienia motocykla przy założonej blokadzie. Taki dodatek przydaje się w sytuacji, gdy złodziej stosowałby przedmiot przenoszący zablokowane koło, na przykład deskorolkę.

Blokada tarczy hamulcowej z alarmem eliminuje ryzyko jej uszkodzenia

Obok funkcji przeciwkradzieżowej, blokada tarczy hamulcowej z alarmem przydaje się też samemu właścicielowi motocykla. Nawet mimo wyrazistych kolorów, standardowy disc lock nie zawsze może być zauważony przez użytkownika. W przypadku poruszenia motocykla grozi to uszkodzeniem układu hamulcowego, koła czy zawieszenia jednośladu. Disc lock z alarmem zmniejsza to ryzyko, niezwłocznie informując użytkownika sygnałem dźwiękowym o założonej blokadzie.

Disc lock z alarmem nie do końca uniwersalny

Choć blokady tarcz hamulcowych z alarmem należą do układów niewiązanych z konkretnymi modelami pojazdów, przy wyborze należy zwracać uwagę na średnicę bolca blokady oraz długość szczeliny na tarczę hamulcową. W niektórych przypadkach, wymiary tych elementów uniemożliwią użycie blokady przy danej tarczy hamulcowej.

Nowoczesna blokada tarczy hamulcowej z alarmem w Gmoto.pl

U nas znajdziesz disc lock z alarmem cenionych producentów zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. Oferujemy blokady tarczy hamulcowej z alarmem firm Abus, Kovix czy Oxford możliwe do zastosowania w wielu modelach motocykli. Cechy i parametry blokady są dostępne po kliknięciu na produkt.