Menu

Kotwy antykradzieżowe do motocykli

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 15

Kotwa antykradzieżowa, gdy nie ma o co zahaczyć łańcuch czy U-lock

Kotwy antykradzieżowe to elementy tworzące fundament dla zabezpieczenia motocykla przed przeniesieniem go w inne miejsce. Specjalna kotwa antykradzieżowa zamontowana w stabilnym podłożu pozwala wykorzystać zabezpieczenia wymagające solidnego punktu zaczepienia. W niektórych modelach kotwy antykradzieżowe posiadają także własne, dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą.

Kotwy antykradzieżowe stabilną podstawą dla solidnego zabezpieczenia motocykla

Wśród rozmaitych zabezpieczeń antykradzieżowych do motocykli, do najlepszych należą te wiążące motocykl z miejscem, w którym jest parkowany. Problem pojawia się, gdy w takim miejscu nie ma elementu, o który można zahaczyć łańcuch czy U-lock. W przypadku miejsca, w którym regularnie parkuje się jednoślad, rozwiązaniem jest kotwa antykradzieżowa. Montowana na stałe do danej powierzchni, kotwa przeciwkradzieżowa staje się solidnym mocowaniem, z którym można związać łańcuch.

Kotwa antykradzieżowa sprawdzi się przy prawidłowym montażu

Solidna, wytrzymała kotwa antykradzieżowa wymaga precyzyjnego montażu do pewnej, solidnej powierzchni. W przeciwnym wypadku, nawet najlepsze kotwy antykradzieżowe nie spełnią swojej funkcji. Z tych samych przyczyn, kotwy przeciwkradzieżowe są często wyposażone w odpowiednio wytrzymałe elementy mocujące, na przykład śruby. W niektórych modelach kotwa antykradzieżowa jest dostępna w komplecie z przygotowanym specjalnie do niej zabezpieczeniem, co maksymalizuje skuteczność zabezpieczenia przed kradzieżą.

Wytrzymałe kotwy antykradzieżowe w różnych kształtach i rozmiarach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kotwy antykradzieżowe w wielu rozmiarach i kształtach. Oferujemy kotwy przygotowane pod typowe zabezpieczenia antykradzieżowe do motocykli, jak i bardziej uniwersalne, do wykorzystania także w innych sytuacjach. Cechy i parametry kotwy są dostępne po kliknięciu na produkt.