Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 32

Kłódka z alarmem KOVIX KBL-12

239,00 zł

Niedostępny

Kłódka z alarmem KOVIX KBL-12

Kłódki motocyklowe do ochrony motocykla i jego elementów

Kłódki motocyklowe to popularne zabezpieczenia antykradzieżowe wykorzystywane przy motocyklach. Dzięki uniwersalnej, sprawdzonej konstrukcji, kłódka motocyklowa pozwala zabezpieczyć rozmaite elementy obecne w lub na motocyklach, a jako zabezpieczenie miejsca postoju pojazdu, także sam motocykl.

Kłódka do motocykla przydatna do ochrony elementów jednośladu

Podobnie, jak typowe disc locki, osobne kłódki motocyklowe nie są najlepszym wyborem dla ochrony samego motocykla. Kłódka do motocykla jest tu najczęściej uzupełnieniem innego typu zabezpieczenia, na przykład łańcucha, pozwalającym zamknąć pętlę lub zahaczyć zabezpieczenie o kotwę. Mniejsza kłódka motocyklowa jest natomiast stosowana do zabezpieczenia zamknięcia kufrów czy mocowania kasków przy jednośladzie.

Duża kłódka motocyklowa skutecznie zabezpieczy miejsce postoju motocykla

Duże, solidne kłódki motocyklowe mogą jednak skutecznie uchronić motocykl przed kradzieżą. Uodporniona na uszkodzenia i manipulacje, wyposażona w skomplikowany zamek kłódka do motocykla jest polecana do zabezpieczenia miejsca postoju lub transportu motocykla. Przygotowana do ochrony mienia dużej wartości kłódka zdecydowanie utrudni złodziejowi dostęp do wnętrza kontenera czy przyczepy.

Solidne kłódki motocyklowe w wielu rozmiarach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe kłódki motocyklowe do zastosowania w różnych miejscach. Oferujemy niewielkie kłódki do motocykla do zabezpieczenia kufra, jak i solidne, duże kłódki przeznaczone do ochrony miejsc, w których przechowuje się motocykl. Cechy i parametry kłódki są dostępne po kliknięciu na produkt.