Menu

Śruby do mocowania daszka kasku

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 23

Śruby do daszka kasku dla pewności pozycji i funkcji daszku do kasku

Śruby do daszka kasku to zestawy elementów mocujących daszek do kasku motocykla. Śruby do mocowania daszka kasku zapewniają stabilną pozycję daszku, a przez to spełnienie jego funkcji nawet podczas agresywnej jazdy. Wysokiej jakości śruby do kasków są wymagane szczególnie w kaskach cross i enduro, gdzie daszki pełnią także funkcję ochronną.

Śruby mocujące daszek typowym mocowaniem zapewniającym stabilność daszku

Daszek do kasku to najczęściej osobny element, niezwiązany ściśle z danym kaskiem motocyklowym. Powodów tego jest kilka, w tym łatwość uszkodzenia daszka i przez to możliwość jego wymiany bez ingerencji w sam kask. Z drugiej strony, daszek do kasku wymaga jednak odpowiedniego mocowania, by utrzymał pozycję nawet w przypadku agresywnej jazdy terenowej. Z tego powodu, typowe mocowanie daszka wykorzystuje specjalne śruby mocujące daszek kasku.

Najbardziej typowymi są śruby do daszka kasku wykorzystywane do montażu daszków standardowych, drogowych kasków. Dużo bardziej skomplikowane mogą być natomiast śruby do mocowania daszka kasku cross i enduro. W ich przypadku, kształt i mocowanie pozwala regulować pozycję daszka względem kasku i dobrać ją idealnie do danych warunków czy potrzeb kierowcy. W każdym przypadku, śruby do daszka kasku wymagają jakości i szybkiej reakcji na uszkodzenie, gdyż uszkodzona lub niskiej jakości śruba do daszka kasku grozi poluzowaniem i nieprawidłową pozycją daszka, a nawet odpadnięciem go w trakcie jazdy.

Śruby do daszka kasku motocyklowego w zestawach do wielu kasków w Gmoto.pl

U nas znajdziesz śruby do mocowania daszka kasku przygotowane do wielu modeli kasków motocyklowych. Oferujemy śruby do mocowania daszka do typowego kasku drogowego, jak i specjalne zestawy śrub do daszków kasków cross i enduro. Cechy i parametry śrub znajdziesz klikając na produkt.